bugün

ortamcı-kız peşindeki birçok sikko türk metalcisinin belli bir yaştan sonraki düşüncesidir. Üniversiteye geldiklerinde bir anda olgunlaştıklarını zannederler veya bundan sıkılırlar, daha yavaş türlere geçerler blues gibi yada direk dance music veya daha 3-5 sene önceye kadar "o müzik mi lan" dedikleri pop'u dinlemeye başlayıp, bizim deyimimizle "aşarlar". onlara göre metal ergenlikte dinlenilir sadece, üniversitede hala dinleyen gördüklerinde ezmeye çalışırlar, onlara göre belli bir yaştan sonra grup tişörtü giymek de gülünçtür. sonuç olarak : müzik tutkusu nedir bilmeyen kişilerdir.
Daha doğrusu bu ülkede ülke yaşam tarzı koşulları insanı sevdiği şeylerden uzaklaştırıyor Şayet ben 24 yaşındayım ve 12 yaşında olduğum gibi metal müzik dinliyorum otuzbeşinde dinler miyim dinlerim ama tabiki eskisi gibi değil büyük ihtimal tişörtler giyemem konserlerde en arka sıralarda olurum nedeni Bu ülkede ne yazıkki değişik kalıplarda insanlara yer yok (onlara göre) garipseniyorsunuz bu kadar basit Metal müzik benim için her zaman bir Başka bir dünyaya açılan kapı gibi olmuştur müzik çalmaya başladığında artık normal hayatın saçmalıkları yer yok.
ülkemiz gençlerinin büyük kısmının kpss belasıyla sınanması dolayısıyla ortaya çıkabilecek pek çok travmatik sonuçtan bir tanesi.
birden bir ciddiyet hayata çökertilmeye çalışır ama hayatlar çöker...
Sanan insanın etrafındaki kız avcisi denyoların zamaninda ben metal dinliyom baba yaggg demesinden kaynaklidir.
yanlis dusunulus tarzidir. metal de yas sinirlamasi yoktur..
Evet hala oyle saniyorum. Rap i de hakeza. Sabaha müslüm dinleyerek basladim.