bugün

kesinlikle doğru bir tanımlamadır. çünkü metalci erkek popçular gibi metroseksüel olmaz. tam bir hanzo erkek olur. bende matalci olarak ayda bir banyo ediyor hiç duş almıyorum. kıyafetlerim siyah olduğu için değiştirme ihityacı duymuyorum. çıtkırıldım kızların karşısında burnumu karıştırıyorum sokağa tükürüyorum, ara sokalara tuvaletimi yapıyorum. çünkü çevremde paris hilton gibi kızlardan ziyade klasik türk kızları var. niye kendime çeki düzen vereyim.
daha kötüsü ayak fetişi olan metalci erkektir.

lan olm o kızın ayakları bütün gün postalın içinde. lan bi ihtimaller zincirini hesaba kat; yok! langır lungur dal mevzuya, sonra da yok böğk, yok bu ne bicim hikaye boyle; vay efendim bizde hiç şans yok, aman da aman paris hiltonun ayağı kokar mıydı...

yemezler...
metalci erkeklerin geniş bir huzurlu bünyesinin olmasından kaynaklanan bir durumdur. Bunlar sataniz şeyisi uğruna birbirinin çükünü bile keser. Ve yine de bir birine küfür eder. Dışarıdan bakan bunları geniş sanır ama zavlallılarım passif ve de zararsız olduklarını bilmezler.
genelde fiziksel olarak çoğu şeye önem vermedikleri için bu şeyi de fazla kafaya takmazlar. Rahattırlar ve bu pislikte bunun bir parçasıdır. Yalnız ruhsal olarak çoğu kişiden daha temiz insan modellerini barındırırlar
bütün gün metal döküm doğrama yaptıkları için gerçektir.
Daha rahat ,saçlar uzun ve bakımsız , kıyafet siyah olsun kırışık da olsa sıkıntı yok ve hayata bakış açılarından dolayı bu denli gözükürler fakat bu hepsinin gerçekte pis olduğunu göstermez.
bi tamirci çırağı diildir.
yanlış genellemedir. metalciyle alakası yoktur. metalci olup cok da temiz olanlar var.
güncel Önemli Başlıklar