bugün

merhaba ben insanım, hayatımı mantık ve duygu çerçevesinde yönlendiren, kendime ve çevreme çerçevemin rengine göre renk katan bir insanım. yaşama amacını kavrayamayan, artık yaşama amacını anlayamacağını anlayarak, yani bu anlamda ufacıkta bir gelişme kaydederek artık kendini yaşama amacını bulmak yerine şu hayattan zevk almaya adayan insanım. bilim ve teknolojinin sanata ağır bastığı, paranın ve makamın her şey olduğunu sanan mutsuz insanlarla dolu şu dünya manzarasına gülümseyerek bakmaya çalışan bir insanım.
bu makam ve para sahiplerinin hırsları doğrultusunda ölen şevhet ve mutluluğa acıyan, bu tür insanların ruh hastası olduğunu düşünen, aşık olan, tutkulu ve arzulu olan yengeç burcu bir insanım..
bu kadar yalnızlık arasında birkaç espri ile yaşama amacına sımsıkı sarılan, paranın insanı bozduğuna inanan bir insanım.

ben ömrümün sadece beş yılını tam olarak kendime ayırabilen, bu beş yılı da yaşamak isteyen insanım. düşünün ben zengin bir insanım, düşünün ben fakir bir insanım. iki ayrı durumda da sadece mutsuz olan bir insanım.