1. 2283.
    Kurultayda konuşuyor:

Şimdi size soruyorum, eteğinde taş kalmış olan var mı?

Kurtar bizi Meral mommy!
    1 -4 ... huseyin c
  2. 2282.
    Nasıl giydiriyor!
    -1 ... huseyin c
  3. 2283.
    Partisi kaygan zeminde duran lider.

Çıkarı icin birçok adamin cati altinda buluştuğu yer iyi parti.

Bu gidisle tabela partisi dışında bir sey olamayıp genc parti gibi tarihe karisacaktir.

Simdiden cikar catismalari basladiysa bu partide, iktidar olsalardi neler olurdu tahmin bile edemiyorum...
    3 ... otisabim
  4. 2284.
    bence de siyasette başarılı değil ama iyi kötü yine bir kurultay yapıyor. yıllarca oy verdiğimiz chp onu da yapamadı.
    4 ... sipraleks
  5. 2285.
    Şu kadından medet uman yaya kalır, her türlü Türk sağından meder uman da yaya kalır. Evet.
    -2 ... richard harrow
  6. 2286.
    reyiz gene boruyu akabelilerin içinde gezdirmiş.

https://www.ilkkale.com/m...ayetsizsin_f3aae40f5.html
    2 -1 ... timur cengiz hulagu
  7. 2287.
    parlamento seçimlerinde oyumu almış bir kimse olarak, bugünkü konuşmasını ve özellikle değindiği hususlarla birilerine giydirdiklerini başarılı ve yerinde buldum. ama o sivri gelgitleri bende bir güvensizlik oluşturuyor.
    ... nardaninciler
  8. 2288.
    Klasik kadın işte, küsmeler tripler gaza gelmeler falan.
    Erdoğanın dikkatini bile çekemedi, %7 aldı oturdu.
    ... hakan yavas
  9. 2289.
    Dünki kurultayda “hira dağı kadar müslüman tanrı dağı kadar türk” lafını söyleyen kadın.

Seçimlerden sonraki davranışları + dün söylediği sözle artık benden asla oy alamaz.
    -1 ... phileo sophia
  10. 2290.
    yürekli abla. çok seviyorum... taa meclis başkanvekili olduğundandır. iftiralara boyun eğmedi.

fetöcü dediler tam 22 ay karaladılar. ulan 1 tane delil olmaz mı? yok... çünkü yalan.

ee ayıp değil mi? insanların şerefiyle oynamak bu kadar kolay mı? kolay... bunlara göre kolay.

abla sen her zaman yiğit türk kadınını temsil ettin bizde. koltuk merakın olsa, bakanlığa evet derdin tuğrul türkeş gibi.

akpli olmayan herkese hain diyen güruhu biz iyi tanıyoruz, sen rahat ol.
    1 ... saldirayterk