bugün

genellikle evinden fazla uzaklaşmasına izin verilmeyen gariban türk kızları ve onlara yazılan lavuk veya zgmek için yanıp tutuşan ama henüz zgememiş beyaz gömlekli esmer sevgilileridir. şimdi geçenlerde işten çıktım cumartesi gecesi saat 11 gibi mecidiyeköy'de ali sami yen'in karşısında profilo'dan gelen bir ana cadde var çevre hastanesinin üstünde olduğu. oranın tam karşısından chops diye bir mekan var. yemek yemek için arkadaşla oraya gittim. chops denilen yer iki katlı bir mekan. mecidiyeköy'e göre lüks sayılabilecek bir yer. ilk katı boş gibi ama üst katından millet kopuyordu. bilimum son dönemin popüler türk şarkıları, bu şarkılara hop hop diye ve elleriyle şak şak yaparak eşlik eden bir güruh. soya soslu pilicimi yedim, white russian kokteylimi içtim. bir yukarı çıkıp baktım, ameleler inşaat dansı yapıyordu. sonra çıktım gittim. sonra bu davarların neden aynı parayla en azından zgtirip taksim'de eğlenmediklerini, böyle salaş bir mecidiyeköy'de takıldıklarını düşündüm. çünkü babaları geç gelirlerse bu kızların ağzına sıçacaktı ve o yüzden eve yakın olmaları gerekiyordu. ama netice itibariyle renkli hayatlarla alaturka türk ailesi arasında sıkışmış bakire ve büyük ihtimalle vajinismus sorunu olan kızların bu eğlencesi beni tiksindirdi. gittim. ardıma bile bakmadan. hava soğuktu, götümden buhar çıkıyordu, osurmuştum çünkü.
güncel Önemli Başlıklar