bugün

benim nail olduğum durumdur. masonlar hakkında googledan öğrendiğim çok gizli bilgiler nedeniyle beni 1 mayıs 2011 tarihinde kaçırdılar. bunların yüzünden işçi bayramına katılamadım. çok mütessirim. kafama ucu tendürdiyota basılmış bir ıslak odunla vurdular. ilk sefer bayılmadım. sonra beni 95 model bordo bi lada'ya bindirdiler. ben kafamın güzelliğiyle karışık "vay moğagoduum masonları o kadar paranız var lada mı kullanıyonuz la" deyince ikinci darbeyi aldım kafaya.

sonra bunlar beni uçakla tel-aviv'e götürdüler diye hatırlıyorum. ayıldığımda bi baktım soğuk hava deposundayım. etrafta gözüme tanıdık gelen 3 tane abi. etrafta da böyle tavandan asılı büyük çengellere takılı dana ölüleri falan. kafam çok güzel ama, hem ıslak odun hem tendürdiyot bayağı iyi geldiydi mayıs mayıs... sonra elemanlarla aramızda diyalog geçti:

ben - beni kaçırdınız ama kimseyi ele vermem ben. sizi gidi pis masonlar. illuminati kaç para verdi kafamda ıslak odun kırmanız için ha?
adam 1 - la oğlum senin yedi düvel ceddini...
adam 2 - soyunu sopunu...
adam 3 - başın çok acıyo mu?
ben - ulan pijler nerden öğrendiniz dilimizi? kebap yediz mi? rakı içtiz mi? türkiş dilayt?
adam 1 - la bana bak bi daha kız kardeşimizi rahatsız edersen senin derini yüzeriz.
adam 2 - cerengül'ü rahat bırakmazsan yüzeriz, bi daha bizim kasabın önünden geçme...
adam 3 - kardeş seni bi doktora götüreyim ben dayaktan sonra, kafan çok iyi görünüyo.
ben - ulan teresler, ben masonlardan korkmam bırakın beni. biz aşiretiz...

evet "biz aşiretiz" cümlesi son cümlem oldu. sonra zopalarla dövmeye devam ettiler. hatta içlerinden en hümanist olanı adam 3 bile dövdü beni. sonra hastaneye götürdü beni.

işte arkadaşlar benim masonlar tarafından kaçırılma hikayem de budur.