bugün

bu heyecan arayışları bende yeni yeni huylar peydah olmasına sebep oluyor aslında.

bir süre önce telefonuma gelen mutlu masaj salonu smsine riayet ederek, verilen adresi mesken tutmaya başladım. sıkı pazarlık yaparım zira, her şey dahil 50 liraya aylık abonmanlık almıştım. ben hep 50 liralık uçarım zaten hep...

gerçi ayın belli bir gününden sonra adil kullanım kotası tadında kısıtlamalara tabi olurdum, saki suki yok, masaj yoktu. direkt mevzuya giriyordum. o kadar süre git gelden sonra mekanın kadrosunu galatasaray ın 2000 yılı kadrosu gibi ezbere sayabiliyordum;

handan, alev, esin, gökçe, kalede kova yaşar...

gel zaman git zaman, gide gele gide gele artık oranın bir elemanı olmaya başlamıştım. çıkan müşterilere kolonya dağıtıp, reception da duran duran abiye kahve servisi yapıyordum. bazen elime 20 lira tutuşturup gönderdikleri oluyor, ertesi gün ise o parayla receptiona yaklaşıp, kafeye gelen bebeler gibi "abi 20 liraya kaç saat oluyor" minvalinde pazarlıklar yapıyordum. sağolsun handan kırmıyordu beni...

bir gün yine orada takılıp, ana makinada cs 1.6 oynark... bir dakka bu başka hikayeydi.

neyse, bir gün orada takılıp muhabbet ederken, bir gürültü koptu. polis baskına gelmiş, ortamda panik havası vardı. polisler geldiğinde direkt bana yöneldi, sen de müşterisin, götürün bunu çekti yanındakilere. aman amirim buranın çalışanıyım desem de pek inanmadı ama bir süre duraksayıp bu da düğmecilere hizmet ediyormuş diyerek ekip aracına gönderdi.

karakolda verdiğim ifadede, bak doğru söyle jop sokarız tehdidiyle, tüm bildiklerimi anlattım, handan a nasıl yaklaşılır, esin in muamelesi nasıl diye tek tek hepsini deşifre ettim. beni ertesi sabah saldılar. bir süre mekana uğramadım. daha sonra ise ne var ne yok merakıyla gittiğimde ise beni götüren polislerin orada olduklarını gördüm. eh amirim artık bi posta ısmarlarsınız demeye dötüm yemediği için allah işinizi rast getirsin, sizin işiniz de zor diyerek mekanı terkettim...
(bkz: çalınan zamanı geri istemek)
(bkz: komik olmaya çalışmak)
(bkz: komik olamamak)
(bkz: Boz ala boz başlı pis porsuk)
güncel Önemli Başlıklar