bugün

merhaba canlar.

geçen kiz kiza oturmus sohbet edip, justin bieber selena gomez ayriligini tartisirken, icimizde büyüyen bagdat caddesine gitme arzusuna engel olamadik. 77 dakika gibi rekor sayilacak bir hizda hazirlanip, kamilleri pesimizden kosturacak olan parfümlerimizi sürüp kendimizi sokaga attik. bmw x5 im hala.kaportacida tamirde oldugu icin, yoldan bir taksi cevirip, ulu baskan recep tayyip erdogan in yaptirdigi marmaray ile kadiköy e gitmeye karar verdik.

en yakin marmaray duragi olan, varos semti zeytinburnu nda inip, asrin projesi marmaraya adimimizi attigimiz anda kalp atislarimiz hizlanmaya baslamisti. sinan akcil görsek ancak bu kadar heycanlabirdik.

marmaraya bindikten sonra, yelloz nazlican ile ben alici gözle etrafi kesmeye basladik. gerizekali merve yine twit twit atmakla mesguldu. gözüm beyaz tenli, kumral bir kamil takildi. her hali ile ben chp liyim diyordu. nitekim yanilmamistim da. kendisinden daha akilli olan telefonunun ekraninda chp nin oklu simgesi vardi. beynimden vurulmusa dönmüstüm. sen hem ulu basbakanimiz recep tayyip erdogan i elestir, hem chp li ol, hem de utanmadan marmaraya bin.

henüz bu ilk olayin sokunu atlatamadan ikinci bir sok daha yasadik. bu chp lo delikanli bir de hic utanmadan, marmaraydayim ehe ehe diye check in yapiyordu. basimdan asagi resmen kaynar sular döküldü. bu nasil bir karaktersizlikti. bu elim ve vahim olay karsisinda ben metanetimi korumaya calisirken, nazlican isi yine abartti ve fenalasti. o chp li genç yerinden bile kalkmadi. tam tirnaklarimi cikartip saldiracaktim ki nazlicanim aklima geldi ve sefkatim agir basti. hemen onunla ilgilendim.

su anda hastanenin refakatci koltugundan yaziyorum. nazlican iyi. 3-5 serum ile yolladilar. gerizekali merve hala twit twit atiyor.

kissadan hisse; chp li de olsa bu insanlarin marmaraya binme hakki varmis. gecte olsa bunu anladim canlar.
(bkz: peki sen öyle deyince o ne dedi)
(bkz: ülkeyi tayyeap ve yandaşlarının sanmak).
(bkz: marmaray ı akp nin malı zanneden gerizekalı)
utanmanmaz, arlanmaz chp lidir. ama o da neticede bir insandir.