bugün

Yaşım 33 mutlu bir evliliğim sıcak bir yuvam var ikinci çocuğumu iki hafta önce kucağıma aldım 5 gün kadar önce de dünyalar iyisi dedemi kaybettim. Hayat böyle işte bir başlangıçtan yeni bir başlangıca doğru ilerliyoruz gerisi bilinmez ilerisi tahmin edilemez.

Bu fani dünya da biraz daha fazla mala sahip olabilmek için mallık yapmanın anlamı yok. Biraz daha fazla para kazanmak için aileden çoluktan çocuktan vakit çalmanı bir de bunu onların rahatı için yapıyorum yalanına sığınmanın anlamı yok. Para dediğin mal mülk dediğin bir çocuk için değersizdir baba dediğin paha biçilemez. Akşam eve yorgun geldim diye eşinize ait olan çocuklarınıza ait olan zamanı yorgunum ben bahanesi ile onlardan çalamazsınız. Dedim ya mallığın anlamı yok gün gelirde yaş kemale erdiğinde tanımadığınız tanıyamadığınız çocuklarınız aynı evde yabancı olduğunuz bir eşiniz olsun istemiyorsanız sallayın gitsin bahaneleri sarılın ailenize. Giden yılların değerini gitmeden bilin keşkelerle doldurmayın hayatınızı.
yine sosyal demokratlar hakaret etmeye başladı sanarak geldiğim ama okuyunca çok samimi bulduğum söylemdir.

bu dünyada hiçbir şeyiniz olmasın ama aileniz olsun.

onlar size yeter.