bugün

Ben bu sınava niye girdim?Nasıl girdim?Niçin girdim?
izaha gerek yok gördünüz çalıştım ve girdim.
Çalışmışsam girmişimdir çalışmamışsam girmemişimdir.
azimle sıçmayı öğrenmiştir.
ben çocuğumda yaşadım.
sınava girdiği ilk yıl 12600. olarak samsun diş hekimliğini kazandı.2 yıl okuduktan sonra okulu sevmedi.bırakıp bir yıl çalıştı imtihana girdi 9200. olarak ktü tıp fakültesini kazandı.şimdi 4.sınıfta okuyor.diş hekimliğinden arkadaşları geçen yıl bitirdi.ama bu hiç pişman olmadı.sevmediğim mesleği bir ömür yapacağıma 2 yıl çok kayıp değil diyerek o riski göze aldı başardı.
Bu yazıyı okuyan kişidir. Zaten bunu okuyabiliyorsa ilk on binede girer evet.
azmin sonunda elde edilendir.
Benim de içinde bulunduğum gruptur. Gerçi ben ilk sene de 10 bindeydim. Çalışmayı sevmiyorsanız derece yapacağım diye boşuna bir sene kalmayın arkadaşlar. Tecrübe konuşuyor.
Entryi yayınevine gönder 3 güne kitap haline gelir. Ordan okuruz.
Merakla beklemekteyim hikayenin geri kalan kısmını.

Yaşadığın şeyi atlatmak öyle her insanın harcı değil açıkçası başıma asla gelsin istemezdim.Umarım hayatın boyunca onun hakkında hatırlayacağın tek şey o olaydan çıkardığın ufak bir ders olur ve umuyorum ki bu hayatta gerçekten değer veren saygılı ve erdemleri insanlar vardır.Allah'tan umut kesilmez.

Allah erdemli insanlarla erdemli olanları kavuşturmasını dileğiyle.
Ben degilimdir zira yerleştiğim puan türünde 14600. Olmustum ygs de 7 binlerde iken hemde.
11 bin yapıp beğenmeyen kişidir.
Bi defa girip kendi bolumumden 11 bin yaptim cok buyuk bi seymis gibi anlatmayin ben de yaptiysam artik. Malum beyinli isler.