bugün

Bugün saat 10.00 sularında girilecek olan, şahsımın da gireceği matematik ve geometri sınavlarıdır. Umarız sorular ygs'deki gibi olmaz, mat-2 de zaten iyi olmayan şahsımın bu oturumdaki tek umudu geometridir. Bulmaca niyetine cözerim o derece.
Bu günkü sınavda umarım herkes istediğini alır. kopyacılar değil tabi.
10.00 da yapılacak olan sınavdır, ben de gireceğim efendim.
gayet kolay bir sınavdı. elenebilecek öğrencilerin elenmesini güçleştirdi. keşke daha zor olsaydı dedim içimden.
bugün 10da sınava giren öğrencinin neden sabahın 7sinde internette olduğu kaygılandıracak bir olaydır. umarım kendisinin ve diğer tüm öğrencilerin sınavı iyi geçmiştir.
asıl dileklerimiz şifresiz, kopyasız, hilesiz adil bir sınav olmasıdır. hoş her türlü güvenimiz kalmadı ya neyse.

edit:imla
şöyle böyle geçmiş sınavdır. integral-türev konuları hariç çok da zor değildi. hala şoktayım. *
mat.den pek umutlu olmadığım(32 net civarı) ama geodan dolayı altıma sıçacak kadar mutlu olduğum sınav. Denemelerde geodan 10-13 net yaparken şimdi bilerek 26 soru işaretledim. 2-3 tane dikkat hatasına gitse 22-23 net falan gelir.
toplamda ve genelde 10-15 arası boşun olduğu sınavdır. **
bide bazı tipler var sinirimi çok bozdu. Şekeri kıtır kıtır yiyorlar ağzını gırdıklarım! 2 kalemimde çürük çıktı, görevliler neredeyse dakka başı saydı son 10 5 4 3 2 1..
matematiği kolay gibi idi, fena geçmedi yani, lakin geometri zor gibiydi, fena geçmedi(!) yani.