bugün

lunaparkta bir makinede havadayken emniyet kemerinin açılması sonucu düşen ve hayatını yitiren genç kızdır.

bu makineler denetlenmiyor mu?

akp aleyhinde tek cümle yazdı diye onlarca müfettiş gönderen belediye bu makinelerle neden ilgilenme gereği duymaz??

http://gundem.milliyet.co....2011/1404617/default.htm
üzüldüğüm kişidir. ihmali olanların cezası verilir inş.
lunaparktaki bir makineden 20 metre düşerek, can vermiş üzüldüğüm kızdır. bu makinelerin yıllardır allah'a emanet bir şekilde çalıştığı barizdi. gerçi şu var, denetimler kim tarafından yapılacak. gerçekten her belediye de konu ile ilgili denetim elemanları var mı? hiç sanmıyorum.
türbanlının emniyet kemerini takan kişiye namusuna laf gelir diye izin vermemesinden meydana gelen kendim ettim kendim buldum durumudur.
yaşanılmış büyük bir talihsizliktir.
en büyük trajedisi ise bu lunapark'ın ilgili eğlence aletinin zaten sabıkalı olması.

ama tabi hiçbir insan hayatı paradan daha değerli değil. evet ne yazı ki en acısı bu.

sürekli denetlenmesi gerekn bu tür tehlikeli aletlerin hamili kart sahipleri sayesinde nasıl es geçildiğini görüyoruz zaten.

ilk değil elbette ve bu düzen böyle gittikçe son olmayacak.

ihmal ile cinayet arasında bir fark olmadığını bize kanıtlayan kız.(bu da tanım)