bugün

Vermeyip en yakın ilçe milli eğitim müdürlüğüne gidiyorsun kardesim. O parayı verirken de senden aile birliğine bağış olarak alicaklardir. Sakin verme verdirtme sonuna kadar git o diploma senin hakkın. Parasız eğitim!
Milli eğitime sikayet ederim dedikten sonra eşek gibi verilen diplomadır oyunlara gelmeyiniz.
Soyguncu pezevenklerdir. Diplomayi ellerinden gittim aldim.
afedersiniz ama tam bir şerefsizliktir, yasal falanda değildir.
Son gördüğümde diploma ücreti 6 lira 40 kuruştu zaten arkasında yazıyor yanlış hatırlamıyorsam devletin belirlediği ücret, bizden 10 lira istediler sıkıntı yapmadım çünkü a4 kağıt olsun fotokopi olsun piçlik yapmıyorlardı gerektiğinde ama elli nedir amk sakın vermeyin ilçe milli eğitime gidin şikayet edin topluca amına koysun pezevenklerin.
bizim okulun 100 tl istemesine bakarak 50 tl mi hmff ucuzmuş dediğim okul.bir çocuğu eve göndermişler para getir diye.o da getirmiş aq dkljsakflj.

not:sözlük formatına ters olmuş olabilir,kusura bakmayın kendimi tutamadım.
parayı okul müdürü ve yardımcıları arasında kırışıcak okuldur. özal memurları bunlar işte... işini bilen memurlar !
zamanında herkes vermişti ben vermemiştim. karneyi almadım amk. hala almadım. parayı da vermedim. hiç sikkimde de değil açıkcası.
Gitmeden geçirilmesi hedeflenen okul /devlet sistemidir ... Genelde okula bağış adı altında altını çizerekten mecburi alınır*
güncel Önemli Başlıklar