bugün

http://ligtv.com.tr/CanliSonuclar/ adresinden ulaşılabilecek, lig tv'nin maç skorlarını biz bilgisayarda oturmaktan götü düzleşmiş bünyelere sunan servis.

ne alaka şimdi, ne gerek var livescore, xscores dururken? lig tv'ninkinde harbiden süper şeyler keşfettim, iki üç gündür buradan takip ediyorum da,

* gol atıldığında "gool gool yok böyle bir gol muhteşem muhteşem bir gol" diye höykürüyor elemanın biri. adını unuttum, lig tv'de sunucu hatta, her kimse artık.
* kart çıktığında düdük sesi geliyor. sürekli bakmanıza gerek yok siteye, ses gelince bakıverin kime göstermişler.
* iddaa oynamışsanız kuponları rahatlıkla takip edebiliyorsunuz. mesela bir maç için 1 dediniz, 1'e tik atın, ev sahibi takım kazanmışsa yeşil gözükür skor, "seninki tutmuş hacı" manasında. pazar günü oynanacak 5 maça kupon yaptınız diyelim, işaretleyin beşini de, hepsini yeşillerse bilin ki tuttu. aslında bunları siz de biliyorsunuz, eheh.
* anlık güncelleniyor, yenilemeye gerek yok. anlık güncellemeden kastım, maç 16:00'da başlayacaksa o saatte "başladı" demiyor. maçın başladığı vakitte "başladı" diye gösteriliyor. birçok canlı skor sitesi gördüm, diyelim ki 16:00'da 50 maç başlamış, saat 16:30, hepsinde 30. dakika oynanıyor arkadaş. lan hiçbirinde bir dakika bile geç başlama olmadı mı? burada öyle birşey yok, aynı saatte başlayan maçta 26, 28, 29. dakika olabilir. belki wikipedi gibi sallıyorlardır ama olsun, hoş oluyor.

bu özellikleri itibariyle ayrılıyor lig tv'ninki diğerlerinden. aferin lan.
günlerdir bozuk olan tırıvırı.