bugün

Eune serverın da keyifle oynadığım oyun adamların ergenleri bile eğitimli bi bazı polanyalılar çirkeflik yapıp küfür ediyor.türkiye serverını iyiki bırakmışım sadece Türkiye serverı olsa oyunu bırakırım.
üşendiriyo. Takım bul seç yükle, 100/100 dolsun, ohooo.
takim kuracak oyuncular lazim.haftada 1-2gun dereceli atacak....
yesillendirin detaylandiralim
not:tr serveri
Türkiye serverinde oynamak tam bir eziyet, gold 2'deyim şimdilik.Tr severinde çok ilginç şeyler oluyor. Adam annie sup yapıyor sup eşyası olmadan, amk gold da kasamıyor doğal olarak .Totem al diyorsun, "karşı sup da almamış ne alacam lan diyor." Ha birde şu soloya tutuştur alanlar var ayar oluyorum aq.Rankedde ilk pickten kata alanlar mı dersin yoksa kata banlayanlar mı dersin sürüsüyle bırak alsın bir kişi eksik oynasınlar.
Yeni yeni oynamaya başladığım şuan 20 level olduğum oyun.
tr serveri çoluk çocuk dolu olan oyun. o nedenle gece vakitlerinde veya takım halinde oynanması gerekir. başka türlüsü kafayı yedirtir.

bunu öğrenene kadar bir sezon bronza gömüldüm, acısı bu sezon gümüşte kalmamla sonuçlandı. yıl yıl atlicaz koduğumun ligini.
kız olupta adc veya sup oynmayan varmı merak etiğim 3 yılımı verdiğim oyundur

harbi ben hiç jungle oynayan kız görmedim amk.
Gold elemanların solo top a tutuştur alınır mı diye isyan ettiği oyun. Diamond ligdeyim ve ana karakterim Riven. Gayet de tutuştur ile girip kazanıyorum. Ha duruma göre teleport da aldığım oluyor.
Genel olarak Yaş sınırının 13-15 olduğu oyun yada tek Türkiye'de öyle.
eski ev arkadaslarimin oynarken cilgin attigi oyundur. Darius anahtarligimi alsin da belki ben de oynarim bilemiyorum.
meraktan indirilen oyun. çoluk çocuk varsa oynanır ya, neden oynanmasın.

not: eski silkroad oyuncusuyum, bana dikkat etmem gerekenleri falan paslarsanız sevinirim.
Beş kişi girip, curse voice ile iletişim kurarak oynadığımız oyundur. Sakın ha (yeni başlayanlara söylüyorum) öğlen saatlerinde ya da akşam girmeyin. 12-1 gibi fala girin. TR serverinde flameden başka birşey yok. Ha birde a.q riot ireliaya her patchte nerf getirmek zorunda mısın.
süper oyun. asheyi al ve saldırı hızı yap. oyeah. öyle hayatını bi oyuna adayanları kaale almayın, ergen oyunu şu oyunu bu oyunu diyenleri siktiredin, altı üstü oyun, eğlencene bak sonra kapat.
birakmistim tam 3 ay olmuş mutlumuyum fevkalede.
Ergen Cocuk Bebe Topluluğu Sinir Hastası Olmak istemiyorsanız Başlamayın Oynamayın Oynatmayın.
Şubatta baslayıp bir haftada 10 seviye olduğum oyun. Sonra bıraktım.
Riot tarafından yapılmış bağımlılık yapan online bir bilgisayar oyunudur. Oyunda 120 den fazla karakter vardır. Beşe beş oynanır. Koridorlar vardır aşağı, yukarı, orta diye. Her karakterin kendine has özellikleri vardır. Örneğin bir karakterin saldırı özellikleri iyi iken bazılarının defansı iyidir. Oyunda en güçlü karakter diye bir şey yoktur. Ve en son seviye 30 dur.
sözlüğün grubu olmalıydı. grubumuz olsa ne güzel olur, ne güzel oyun ya.
oynamayı bilmeyen 8 yaşındaki veletlerin oyunu olmuş normal bir insanı çileden çıkaracak oyunculara sahip oyundur. kanser olmak istemeyen oynamasın efendim en azından türk serverında oynamasın.
Ergen hatta ergen bile olamamışlarin oynadığı 6 8 yas grubuna hitap eden bir oyun.

Gerçek bir oyun mekaniği görmek istiyorsanız (bkz: defence of the ancients)
blitzcrank'imle, sona'mla, morgana'mla hazır ve nazır bulunduğum oyun. sözlüğün takımı olsun diyen yazarlara sadece bir ö.m. uzağım.
Sinir krizi geçirten oyun. Oyun değil oyuncuları buna sebep veriyor. Öncelikle tr serverinde kazanmak amaç gibi görünsede asıl amaç istediği şampıyon ile oynamak. Biraz önce topta irelia ile 20-8 bitirdim. Takım ise şöyle ,; 7-13, 9-15, 1-5 gibi saçma skorlara sahip. istediği şampıyonlarla oynamaktan kastım teemo sup yapıyor, jungle ap , takımda en tank benim soloda rumblen eline verirken daha 20de inhi verdiler. Kaybettik .aq oyununu olgun bireyler varsa eklesin :alisx27 küme :g2
ulan bu goldda oynayan, platta oynayan ama tr ye bok atan adamlara ayar oluyorum. bronz hesabım vardı gümüş yaptım. sıkıntıdan direk gold a geçmek için hesap aldım. şuan gold 3 teyim ve inanın oyunun şekli şemali gold 5 ten sonra değişmeye başlıyor. 10 lu seriden itibaren arkadaşları tarafından boostlanmış adamlar; yani hiç bronz olmamış adamlar gold a plat a laf atmasınlar !
bir online oyun.

arkadaşlar nolur bana taktik verin bu oyun hakkında ya, sevaba girersiniz, 12 yaşında çocuk beni yenip gülüyor.
Biz gazozuna oynuyormuşuz oyunu yahu.. Yurt dışında bildiğin meslek haline gelmiş bu olay. Adamlar milyon dolarlar kazanıyor. Buyrun. https://www.youtube.com/watch?v=RNoN0HLOQOo