bugün

Arkadaslar bi gelin.
şimdi Sözlükte sürekli okuyorum, bazı koyun demiyorum bakın yanlış anlamayın yobaz arkadaşlarım benimde vardı. Öncelikle şunu belirtmek isterim ki laik olan aile babası ile ilgili bir kaç absürd entry okudum burada. yok baba berkecanlara gideceğim, yok kızım o pantolonla gitme mini etegini giy diye filan paylaşımlar yapıyorsunuz.
şunu bilin ki insanın içindeki neyse dışındaki de o dur, siz okumadan bilmeden etmeden ağızdan dolma, doldurusa gelip te yaşayan insanlarsiniz. laiklik adamliktir gavatlik değil.
Bir ikincisine değinelim yine bu mini etek konusunda, giyen kızlara dibiniz düşünüyor abazaliginizdan önünüzu göremiyorsunuz, ama böyle birşey olunca da yok laihlihhh söyleeee yok laihlihhh böyle, ne ar ne namus varrr din iman birakmadilaaar.
ulan gerizekalı önce kendine bir bak dinini adam gibi mi yaşıyorsun, ağzında bir dünya küfür , önünde birisi domalsa erkek bile olsa kerkinmeye çalışıyorsun, kendini görmeden başkasına laf etmek senin ne haddine. ama bu günlere dua edin şeriat olsa pipinizden sizi asarlar. önce insan olun, Görüşünüzü net araştırın bilin sonra gelip milletin görüşüne karısına, kızına, ailesine laf edin ki ona da hakkınız yok siz kimsiniz ?
kimse kimseye karışmaz.