bugün

(bkz: dantenin cehennemi aybike)
Aslında cevap bile vermiyecektim ama gercekten bir yerleri cok kalkmış bir yazar oldugundan indirme geregi duydum. Sakın ola yanlış anlasılmasin. Sadece uyarıdır. Benim benim baskalarinin arkasina saklanan esya diye tanimlamiştir ki bu tamamen onyargili bir deyimdir. Cunku ben ne bir esya nede bir sığınmacıyım. Onun bunun gibi uludagın bir yazarıyım. Kalkıp ta kimseyle bir alip verememe gibi bir durumada girmem. Egri oturup dogru konuşurum. Bence sende öyle yap bebegim ama aslınıda arastır bil! Hadi eyvallah yazarı.
Mesleğim gereği insanları gözlemlerim. Yazılarından, konuştuklarından nasıl bir insan olduğunu çok iyi anlarım. Bu da normal. Sen öylesin. Bir eşyasın. Basit.
(bkz: dantenin cehennemi aybike)
Bak güzel kardesim. Belkide gelecekte psikolok olacaksın. Olabilir.sen daha iyi bilirsin belki de ama önyargılı birine deli derler ve seni kale almazlar. Biraz sakin ol!
Aslında bizim meslekte sizin gibilere deli diyorlar. Tabi ben buna karşıyım.
Sen sizin meslegi tam çözememişsin. Bak koca camiya deli diyor sen neyin kafasını yaşıyorsun. Bırak deli olalım. Ama haddimizi bilelim. Ben buyum ben suyum yok efendim ben psikologum diyerek adam olunmuyor.
(bkz: lütfen kıçımızı indirelim)
güncel Önemli Başlıklar