bugün

içleri yakan baba dramı.
2-3 tane kız çocuğum olur, o kadar yürekten istiyorum ki. ben zaten yakışıklı biriyim , evleneceğim hatun da dolayısıyla güzel bir hatun olacak. e ikimizin işbirliğinden doğacak bir kızın da çirkin olma ihtimali çok düşük. aksine taş gibi bi kız olacaktır muhtemelen.

18 yaşına bastığında ilk işim; mesleğinde saygın, işinin ehli bir pez***** bulup kızımı ona kiralamak olacak. o koşturacak kızın peşinden, müşterilerini falan o ayarlayacak, pez***** müşteriden komisyon alacak, ben de pez*****ten. çünkü benim kızım çok güzel bir kız olacak buna inanıyorum.

zaten sektörde kalifiye eleman açığı var, müşteri ithal maldan sıkıldı. avrupa pazarında fuhuş sektörü çalışanlarının kalitesi yerlerde. fahiş fiyata alınıp, ederinden düşük fiyata çalıştırılıp mundar edilen kızlar türkiyeye geliyor. yerliye dönüş ilerleyen yıllarda prim yapacak ben söyleyeyim. şimdiden yetiştirmeye başlayın derim imkanızın varsa. çok karlı çıkarsınız.

yıllarca avrupa piyasasında heder edilen kızların yanında; bizim, liseden mezun olduğu gibi direkt sektöre adım atacak körpe kızlarımız gerçekten tercih edilecek kızlar olacak. yabancı müşteri de türk kızı istiyor son dönemde. sektör yavaş yavaş evriliyor arkadaşlar. son 10 yılda ülkenin değişen konjonktürel yapısı; eğitim, sanayi, bilim gibi alanlarla birlikte fuhuş sektörüne de büyük darbe vurdu. müşteri uyandı artık. dikteci vesayeti kabul etmiyor tüketici. iyi mal istiyor. eskisi gibi yıllarını fuhuşa vermiş, deneyimli kızlar rağbet görmüyor, "olsun da nasıl olsun" zihniyeti yıkıldı. işte bu bağlamda fırsatçı olan, elindeki kozu iyi oynayan girişimci kazanır arkadaşlar. para ne dolarda, ne avroda, ne altında. kız çocuğu büyütün derim.
güncel Önemli Başlıklar