bugün

göstermeliktir. zamanla bu istek azalır evlenince de sıfıra iner. gerçi gerçekten ödemek istese de biz ödetmeyiz o ayrı.
iyi analiz önemlidir, bak şimdi;

kasaya giderken dikkat et sen elini cebine atarsın, yanındaki kız saçını toplar diğer masalara bakar ve kasaya gelirsiniz, sen parayı masaya koyarsın ve kız; dur ne yapıyorsun ya ben verseydim (o koca bavulda cüzdan arıyor) zaten senin para üstü geldi bile paranı al amk heyyy kime diom.
geri çevrilmeyecek istektir. bu durumla defalarca karşılaştım. hiç kırmadım ödemelerine izin verdim çok zevkli oluyor.
yalandır. karşısındaki erkeği test ediyordur. ona göre karşısındaki erkekle yola devam edecektir. ulan kezbanlar hesap ödermi bunların amacı zaten erkeğin kanını parasını emmek.
aslında onlar centilmenlikten dolayı bizim odemeyecegimizi dusunup bloften ben odeyeyim diye teklif ederken sen tamam dedikten sonra yarrak görmüş kadın gibi kalma durumudur .
aslında bırakılsa öder. ama sonra o erkek hakkında pek hoş şeyler düşünmez bilesiniz.
kızın suçu yok beyler, bu düzeni kuran sizlersiniz.
bir de istekte bulunmadan hesabı ödeyenleri vardır. bir gün bir kızla bir bara gitmiştik nevizadede, kalkacaktık, ben bir tuvalete gideyim depoyu boşaltayım dedim. dönüşte kasaya uğradım, garson "bayan hesabı ödedi" dedi. eyvah dedim, şimdi kafa da kıyak, kızı eve atsam bu çantasından belden kemerli dildoyu çıkartırsa kötü, en iyisi ben bunu evine bırakayım en temizi dedim, öyle yaptım.

ee asırlardır bu coğrafyada alışmışız bayanların hesabını ödemeye, bir sefer de onlar ödeyince, insan korkuyor doğrusu, altında bir çapanoğlu arıyor...
ilk buluşmada erkeğin ödeyeceği bariz ortadadır zaten tabi erkek hödük değilse. ne bileyim biraz show bence