bugün

farklı türleri mevcut olan fallara karşı kızların gösterdiği zaaftır.
(bkz: kahve falı)
(bkz: tarot falı)
3 vakte kadar tükenmeyecek olan tutkudur.
(bkz: burçlar)
buram buram aslında psikolojik tedavi kokan ya da "paramla yalan söyle bana"dır. ayrıca birkaç arkadaşın bir araya geldiklerinde, sohbetin tadıdır. nerede başbaşa vermiş, kahkahalar kopan yer yer, üç beş kadın görülürse bilin ki kahveler içilmiş, fincanlar kapanmış, fallar bakılmaktadır. sohbeti keyifli kılar. önemli olan hayatımızın birçok evresinde inandığımız yalanlara, bir de fallardakini katmamak, orada; söylendiği yerde havalara uçuştuğunu, birer güzel hayal olduğunu bilmektir.

kısacası, kadın yaşadıkça fal yaşayacaktır!
kızların duymak istediklerini , istedikleri kişiden duyamayınca ortaya çıkan tutkudur.
tüm fallarda 3 vakte kadar bir kısmet çıktığı için kendilerine; egolarını tatmin etme ile alakalı bir durumdur.
(bkz: beğenilme arzusu)
erkeklerdede aynı derecede olan bir tutkudur.
herkeste az cok olan tutku.
bitmek bilmeyen bir tutkudur.
şimdi içir kahveyi, bak falına bu ablanın, 2 saat sonra gel yine bakıyım de vallahi yarım saat öncesinden gelir, sanki o 1,5 saat içinde ingiltere kraliçesi olma şansı elde edecek.
hayır bir de fal anlamsız geliyor bana; iki yudumda içip bitirdiğim bir şeyin telvesi bana nasıl geleceğimden haber verebilir ki, anlamış değilim?
geleceği öğrenme tutkusudur. sadece kızlara özgü değildir.
güncel Önemli Başlıklar