bugün

sözlüklerde bol miktarda bulunan trolldür. abazandır. dikkate alınmaması gerekendir.
kendi yaşadığı hayatı boşverip başkalarının yaşadığı hayata dalan,* hatta bırakın hayatı kafada beyin yerine sadece iki bacak arası olan primatlardır.
bu tip insanlara göre namus sadece iki bacak arasından ibaret olan ve bu tip namus anlayışının dünyadaki tüm dertlerin, hatta bırakın tüm dünyayı, kendi küçük ve sığ dünyasındaki tüm dertlerin sadece iki bacak arası olduğunu düşenen omurgasızlardır.
bu tip kişilere söylenecek tek sözüm vardır. tüm dünyadaki dertler o iki bacak arasıysa, çıkar at iki bacağının arasındakini kurtar dünyayı.
şöyle bir iç sesi vardır:

"ulan birkaç kere karıya gittik ama hiç kız arkadaşımızı sikemedik. şimdi evlendiğim karı bakire çıkmazsa ne bok yerim ben? kimbilir kaç kişiye vermiştir... yok yok, bozuk karı alamam ben. kendime yediremem. bununla ilgili sözlükte bol bol başlıklar açayım, belki bir nebze rahatlatır beni."

önemli not: yazar burda trolleri ağır bir dille eleştirmiştir.
kadınlarla, kızlarla, başka yerinden anladığı "laik" baba kavramıyla kafayı bozmuştur. yazıktır. kendi haline bırakmak lazımdır.
bakir/bakire troll'dür.**
sivilce - entry/başlık arasında doğru orantısı mevcuttur.
troll diye tabir ettiğimiz bu insanların açtığı başlıklarda elit sözlük kitlesince onlara sürekli ayar vermekte olduğumuz için çok da siklememiz gereken trolllerdir.
(bkz: lll trolller lll)
bakire kız arayan, hayatında bir kızla yatmamış trolldür. ve büyük ihtimalle korkacaktır manitasını bozarken.
adı üstünde troll'dür. davranış trolle göre normaldir.
görüldüğünde ölü taklidi yapılmasında fayda vardır.
kafayı bozmadan önce kızlığı bozulmuş troll'dür.
elinde olsa her kizin bekaretini bozacak olan bir zihniyet her kafayi bozar.
orospu çocuğudur. Daha fazla açıp anlatmak istemiyorum. Orospu çocuğu işte...