bugün

kendilerini zeki zannediyor olmaları. yavşak erkeklerin gazıyla tabi. zeka içeren hiçbir hareketleri yok halbüse. ciddiye almadık tepemize çıkmışlar.
böyle mallarla muhatap olmaları işte.
biri yüzünden siz erkekler hepiniz aynısınız demeleri.

neresi aynı kiminin ki 3 cm. kiminin 30 cm.
karışık olmaları. her gün farklı duygular beslemeleri ve ellerinde tutmaları. madem gelecek görmüyorsun neden ümitlendiriyorsun.
sırf biraz daha uğraşsın, biraz daha ısrar etsin diye erkekleri öncesinden terslemeleri. mal mısın kuzum sen.
görsel
sevgili yapmaları.
şımarık hareketleridir.
ne istediğini bilmemeleri.

sevişmek istiyorum seninle, ama hemen değil. ya da hiç değil. çünkü sevgilin var. off ben sadece eşimle sevişmek istiyorum. ama seni düşünürken kendimi kaybediyorum.

bu nasıl cümle amk ?

ve bir de kızlara 'madam, matmazel, güzel bayan' diyin. özellikle her kızda bi kere kullanıyorum, çok hoşlarına gidiyor mutlu oluyorlar amk.
net olmamak.
aşırı pudradır.
Sırt çantası olduğu halde kolunda kitap defter taşımaları.
dengesiz olmaları.
her yerde egolarını göstermeleri ya da fotoğraf çekinmeleri.
Hem romantik hem maço olsun düşünceleridir. Bende hem seksi olsun hemde bana bakacak kadar mal olsun isterim. Nasıl komik demi ? Şimdi niye sallanmadığını anla. Sipariş üzere aşk yaşama. Kollarında kıl çıkabilir. Git insan gibi al. Islanınca üst üste biniyolar çok çirkin oluyo. Bide sırf seks için istiyosam seni basitsindir gözümde. Hala kendinin mühim olduğunu ispat etmeye çalışma. Hiçbir zaman erkekten güçlü olduğunu ispat etmeye çalışma. Bide , siktir git.
çirkefleşmeleridir.
Aniden "Kezban mısın sen" diye sorduğunuzda afallayıp bi süre boş boş bakmaları.

Hepsinin içinde bir kezbanlık yatıyor anlaşılan.*
dar paça kotun altına convers giyip üzerine pembe tişört giymek.
basit olmaları, ilgi cekmeye çalışmaları, ,ilgi gösterince hemen havalara girmeleri,yüksenlerinin ego olması gibi detaylardır.