bugün

sazan.avi (!).
kendilerini saklamalari icin gerekce yoktur, dinimiz amin. (bkz: sazan avi oldugu belli olan basliklar) (bkz: ne fesatim)
Hayır kız olduğunu belli edince ne oluyor anlamıyorum diye düşündüren söylem. Kız olduğunu belli edince sanki veriyor hemen.
vardır böyle bir durum ve çoğu zaman dikkat çekmek için yapılıyor gibi görünür. ünlem işaretini kullanma sıklıkları hakkında istatistik tutulmasını ve sanılanın aksi bir durumla karşılaşıldığında, verilerin bükülüp sandıranlara sunulması site yönetimince sağlanmalıdır.
Benim gibi olgun erkeklere seslerini duyuruyorlar. Erkekler yapmıyor sanki, ayıp bir şey mi yapıyorlar.
hatun yazarların bazen ellerinde olmadan yaptıkları olaydır. sözlükte o kadar çok sazan.avi başlığı var ki birini geçsen diğerini geçemezsin. kurtuluş yok amk.
Sözlüğe ne kadar renk kattıklarını belli etmeleridir ayrıca.
Sözlük de kız olsun ama kız oldugunu caktirmasin. Yer cekimsiz ortam da cilek yiyim ama muz tadı gelsin gibi bisey bu.
çok yanlıştır. ülkede bu kadar abazan varken niye belli etsinler ki. sokağa çıkmaları bile yanlış. söz hakkına bile sahip olmaması gerekir malum konuşmaları bile cinsel dürtüye sebep olabilir. te allahım.
Teker teker gelip yavşayanlar daha çok belli ediyor ama siz bilirsiniz.
çok ayıp ediyorlar bence de evet yani..
hav hav miyav miyav fln yazmaları lazım ki..
insan bile olduklarını anlamayalım..
evet evet bu çok mantıklı..