bugün

Nerdeyse haber verilmesi gereken etkinlik.

(bkz: çaktırmayin beyler)
mervelerde kalmak.
Dildoların havada uçuşacağı bir gece yaşamaktır.
23.59 kadar akıllı telefonlarla köşelerde takılıp çeşitli sosyal medyalarda icraati sürdürmek. geriye sayımdan sonra yuppi hüloo gibi sesler çıkarıp sarılıp öpüşüp tebrik koklaşma şeysi daha sonra akıllı telefonlarla aynı icraate devam edilesi hadise.tabi bu durum yaş gruplarına göre değişiklik gösterir sözüm ona ergenlereydi.
daha kötüsü için (bkz: erkek erkeğe yılbaşı kutlamak)
merak edenler için anlatayım, yaşayan kişi olarak:

en yakın arkadaş, hani kardeşten de öte olan yıllardır birlikte olduğun vs vs, aylar sonra ilk kez seni ziyarete gelmiştir. o geceyi dışarda heba etmek istemezsin zaten ikiniz de evcilsinizdir bla bla... yiyecekler, cipsler falan alınır, içecekler ayarlanır. filmler müzikler seçilir. heyecanla geceye hazırlanıldıktan sonra günlerdir gezmenin verdiği yorgunlukla uykunun geldiği fark edilir. sinirler hafif gerilmiştir.

sonuç olarak kavga ettik. bir sürü eski mevzu açıldı, ikimizin de morali boka sardı ve yeni yıla tartışırken girdik. havayi fişeklerin sesini duyduğumuzda sakinleştik. ikimizin de gözü yaşlı tabi. sonra kol kola girip pencereden yeni yıla giren dünyayı izledik. ama güzel miydi, evet. pişman değilim. o an yeni yıla bir erkeğin kollarında girseydim, eminim ilerde pişman olacaktım. kalbim kırılacaktı. her yılbaşı onu hatırlayacaktım.

ama dostlar, o kalpleri tamir için o erkeğin hayatı boyunca tenazzül etmeyeceği birçok şeyi feda ederler. bu yüzden yeniyıla girerken yanımda olmayı hak eden kişi ahmet mehmet yada bir başkası değil. yaptığı saçma şeyleri bile en iyi niyetiyle yapan, dostumdu.
güncel Önemli Başlıklar