bugün

\'Kardeşin bir gün evlenecek.\' dedirten başlık. Kardeşini karşına alıp insan gibi konuştuğunda karşına her ay başkasını getirmeyecektir.
kız kardeşi mervelere gitmeyecek olan abidir. Ne ekerseniz onu biçersiniz orospu evladı yobazlar.
Abi olduğuna emin miyiz? Diye sorulması gerek öncesinde. Abi değildir o abi değildir.
abisiyle değil babasıyla tanıştırılmalıdır bence. Baba karar versin beyzbol sopası mı yoksa demir çubukla mi kovalanacağını.
Evlendiğinde kocasıyla da tanışacaktır.

Arkasindan is cevirmek yerine tanıstırmasının nesi kötü.
en doğrusunu yapmış abidir. tanışmış ve kızımız bası boş değil demiştir. lan hangi dünyalarda yasıyorsunuz amk. her şey gizli saklı olsa daha mı iyi?
Bir de bunun "erkek kardeşin kız arkadaşıyla tanışan kız kardeş" modeli vardır ki;
(bkz: komunistin kizi)
Kendisini aydın, ileri, çağdaş gören abidir. Muhtemelen oturup içki de içerler, mekana da giderler. Orta Doğu ve balkanlarda gavat olarak anılır bu abimiz. Kız kardeş 18 yaşını görmüşse veya üniversiteyi şehir dışında okuyor ise kesinlikle postu çok kez deldirmiştir, bu ortam senin o ortam benim çok kişi tarafından götürülüyordur. Tecrübe ile sabittir. Abimiz bu durumdan haberdar mıdır veya olsa ne der burada tecrübe sabit değildir. Bu tip bayan arkadaşlar yıl başı gecelerinin erkekler tarafından vazgeçilmezidir.
aydın, çağdaş ve ileri görüşlülükle ilgisi yok. normaldir. normal olanı yapmak çağdaşlık olmuş arkadaş bunedir ya.
gavat yakıştırması yapan abiler ile tanıştırmaya cesaret edemediği için mervelere ders çalışmaya diye gidip bir güzel çalışan kızların hayalindeki ideal abidir.

Zaten yetişkin bir kız kardeşiniz var ve sizinle tanıştırmıyorsa o zaman korkun, bu işte bi iş var diye.
insanlar kendini aşmış.
entryleri okurken şok oldum. seviye artacağına düşüyor. tanışmak iyidir. kardeşinizin göremediği bir şeyi belki siz göreceksiniz çocukta. hem çocuk biraz daha dikkatli davranmaya çalışacaktır vs. tanışmak iyidir. ben kızların abileriyle tanışamadım daha ama en yakın arkadaşlarıyla tanıştım. bu da ilginç bir şey tabi. şiddet yanlılarını kendi silahlarıyla vurmakta zevkliymiş tabi.
Abi değildir o abi olsa duramaz.
olduğu taktirde ağzını burnunu kırcağım, doğduğuna pişman edeceğim heriftir.
bence her kizin istedigi abidir.eger ciddilerse, en iyisi boyle kimseyi sıkmanın sınırlamanın anlamı yok. hem kardesde bisey gizlemek zorunda kalmaz.
Mezhebi uçak pisti gibidir.
Tanıştırasıya kadar büyük bir pompa dönmemiş ise makul ve normal olandır. Pompa olayı olmuşsa ve bu belirtilmişse hiç kızıp dövmeye gerek yoktur. Zaten değeri düşmüştür. Doğaya salınması gereken bir varlık olmuştur artık.

Düğün falan olursa da kırmızı kuşağa gerek kalmamıştır.(hahahaha)
güncel Önemli Başlıklar