bugün

Uzak durulması gereken, kıskançlıktan mutsuz etme potansiyeli yüksek kız arkadaştır. Tecrübe konuşuyor dostlar, anne-kız kardeş kıskançlığı yapan kız adamı büyük derde sokar aman diyim. Öyle Manyak olanı var ki çevredeki kızlardan daha çok anneye-kardeşe takar.
Kızların hemcinslerini kıskanma potansiyelinin fazlalığından kaynaklanan durumdur. Annenizi, kız kardeşinizi, karşı cins arkadaslarınızı her daim kıskanmak üzere programlanmış olan cins, bu ve benzeri durumlarda kendilerini bir türlü anlayamadığınız için size bu durumları anlatmaya çalışırlar. ima ederlerse trip atıyor, konuşarak anlatmaya çalışırlarsa da dırdırcı damgası yerler.
bu kişiyle evlenmeniz durumunda ömür boyu mutsuz olacağınız gün gibidir. sadece kız kardeşiniz değil 3. derecede uzaktan akrabanızla olan selamınızı bile kıskanır. ve zamanla tüm akraba çevresiyle olan iletişiminizin kopmasına neden olur. kıskandığı ve eleştirdiği akrabalarınızla yan yana geldiğinde -şöyle güzelsin, -şöyle hoşsun gibi yalan iltifatlarla daha çok nefretinizi kazanır. düşman başına!
Sevgilisinin canını yakacak şahıstır.

Abimin eski sevgilisi mesela, 2 sene önce az kıskanmadı beni. Saçma sapan mesajlar atardı. Kırılırdım bir şey demezdim, abim üzülmesin diye. Bir gün ailemle aramda olan yani Abimle aramda olan bir meseleye karışmaya kalktı. aradım, sinirimden ağzıma geleni söyledim. En sonunda ayrıldılar. Zira kız yolluydu.
potansiyel görümceyi kıskanan kız arkadaştır. kendince haklı sebepleri vardır ancak bu sebeplerin hepsi görecelidir.