bugün

aslında ''takımı mağlup durumdayken futbolcuya kafa atıp kırmızı kart gören futbolcunun cıkarkenki magrur yürüyüşü''' olacak diyecem ama sen yemezsin diye demiyorum. evet başlık aynen bu.

şimdi efendim bilmiyorum bu yalnızca bana mı oluyor lakin böyle bir şey var.
bu adam oyundan çıkarken bana oldukça karizmatik gelir.

yani bir başkaldırı, bir isyan, bir çekememezlik, maglubiyeti kabullenmeme , düşünceyi eyleme dönüstürme ve kafayı koyma olayı var.

o futbolcu ağır adımlarla çıkarken acaba neler düşünüyor kuşkusuz o an düşündükleri iyi şeyler değil teknik direktoründen taraftarına kadar herkesten küfür yiyen bu adam ilginctir bana karizmatik gelir.

şimdi düşünün takımı maglup durumda. bu oyuncumuz elinden geleni yapıyor lakin takımda iş yok. herkeste bir kabullenilmişlik bir sersenmlik bir maglup olduk havası var.

işte tek uğraşan didinen ve isyan eden adam artık sinirlerine sahip çıkamıyor ve kafayı koyuyor abi. tabi kırmızı kart yiyiyor ve oyundan çıkıyor. o kısa ama magrur yürüyüşüne baslıyor *...

bu futbolcular kırmızı kartı yedikten sonra takıma gaz da verirler ve takımda gözle görülür bir direnc olusmaya baslar.

mac sonunda herkes kırmızı kart yiyen oyuncuya saldırır ancak bilinmezki aslında o kırmızı kartı yemese takım toparlanamayacak.

kahraman olmak için uzun yolları yalnız yürümek gerekir...

peh peh..