bugün

barış sürecine destek verdiği içindir.
(bkz: kime göre neye göre)
sarbi sarıoğlu.
Başlığa ve avenesine kapak olsun, fotolarıdır.
Tepe tepe kullanın.

görsel
görsel
görsel
görsel
gazetecileri çıkarın 40 averel ve başıboş kalır. kapak diye atilan fotoğraf o kadar yakından çekilmiş ki, saysan sayılır o derece yani.

neyin yürüyüşü bu ?

vatan haini 25 yıl ceza almış. onu protesto ediyorlarmış. komedi lan resmen.
kendi tabanından bile katılım yok.

daha geçen hafta helikopter kazasında 13 sehid verdik. niye yürümediniz o zaman ?

kırmızı yularli teröriste, vatan hainlerine, dhkp-c li teröristlere adalet diye yollara duşeceğinize, oturun şapkaninizi önünüze koyun, sehid olan, gazi olan, bu ülkenin evlatları için harekete geçin birazda.
1 ay sonra bu başlığı tekrar canlandıralım lütfen. Katar in abd ile anlaşması sonrası namlunun ucu kime dönecek? Bu yürüyüşün neticelerini bir de o gelismeler ışığında degerlendiririz. Öptüm kib bye.
takmıyorsan başlığı neden uplıyorsun embesil asdfghjkklsjsjs.

Kılıçdaroğlu'nu da hiç sevmem he. Sadece salaklardan daha fazla nefret ediyorum o kadar.
kılışları takmıyorlar neden? çünkü lider değil, kitleleri gaza getirip arkasında sürükleyemiyor.
eğer kılışlar o seçim gecesinde pusulasız oy atıldığı gün kitleleri etkileyici bir konuşma yapıp sokağa inseydi sadece chp değil tüm muhalifler arkasında olurdu. o gün halkta biriken öfkeyi bunlar yargıya gidiyorum ayağına bilinçli yumuşattı. şimdi ise kendi koltuğuna sıra gelmiş olacak ki meydana iniyor.

esas o gün halkın yanında olduğu mesajını vermeliydi ve salt chp üzerinden değil tüm muhalifleri kapsayacak bir lider imajı çizmeliydi. ancak onlar bildiğin halkın önünde paravan oldular. akp nin taşeronu gibi davrandılar. bu halk o öfkeyle bir kaç ses çıkarsa da ardından susturuldu.
susturulmasının nedeni de bizzat chp denen partidir. seçmenini dizginleyen onu yumuşatan, sağduyu ayağına akp ye arka çıkan chp.

kılışlar chp ye kurulmuş bir komplodur ve o var olduğu sürece asla muhalif kitle tek vücut halinde tepkisini ortaya koyamayacaktır.