kürtlerin orda burda şurda uygunsuz davranışlarda bulunmaları.

daha bu sabah işe gitmek üzere evimden cıktım..Otobüs duraklarına doğru uykulu gözlerle aheste aheste yürüyorum.. karşı yönden gelen uzun boylu kapkara kıllı mıllı 27-28 yaşlarında kürt olduğu her halinden belli olan bir cisim bana doğru yaklaşmakta..sol el serce parmağını sokmus burnuna yarebbimmmmm karıstırmıyor baska birsey yapıyor adeta.. bi an midesini falan parmaklıyor sandım ama arkasından gelen finali görünce gercekten burnunu karıstırdıgına emin oldum..burnundan cıkarttıgı o devasal seyi yanından gectiği bir agacın gövdesine özenle sürdü ve yürümeye devam etti..ben şoktayım o sıra..bi ara gözgöze geldim sinsice gülümsedi ve gitti..

Saat öğlen 15.00 oldu neredeyse hala etkisindeyim..düşünüyorum normal mi bu diye..ben mi abartıyorum acaba diyorum? gercekten ben mi utanmalıyım kürt milletinden tiksindiğim icin bilemiyorum ama bir sey gitgide oturuyor kafamda..artık cevremde tek bir kürt bile görmeye tahammülüm yok.
(bkz: hastalıklı ruh) (bkz: allah acısın)
ultra ırkçıların bakış açısından irdelenirse, "varolmak" şeklinde özetlenebilir. gerisi ultra ırkçının kürtleri kötülemek için sebep icat etme çabalarının muhtelif detaylarından ibarettir.

(bkz: kaka kürtler)
bunu bir türkünde yapığına şahit olduğum olaydır.