bugün

ne yazayım, ne yazayım diye birinin oturup, loblarından çıkardığı harika önermedir. türkler kadar nazik olmaları gerektiği öğretilmemiş milettir. kıbrıs türkleri bile türklerden iğreniyorken, türkler gibi her gittikleri ülkede kaba-saba-eğitimsiz-cühela olarak adlandırmalarıda bu yüzden manidardır efendim.

haa unutmadan birde dünyada bir ilk yapmıştık, tenis karşılaşmasında sahaya inmiş-meşale yakmıştık.
hatta "bazı" kürtlerin PKK adı altında nezaket topluluğu kurmasını örnek gösterilecek durum. * *
(bkz: elim kendi kendine bi oluşum geçirdi)
(bkz: bak şu başparmağın yaptığına)
(bkz: işaret ile orta parmağın arasına girmiş)
Dünyada kürtlerden başka bir millet kalmadığında gerçekleşebilme ihtimali oluşabilecek durumdur.
Lanet olası mr çekiminden dönüyorum, yağmur bardaktan boşalırcasına.
Durakta otobüs bekliyorum lakin kaygılıyım, ya son otobüs geçtiyse.
Yanıma bir araba yaklaşıyor, içinden bir kafa çıkıyor.
Kafa diyorum bak.

- Gideceğiniz yere bırakabilirim.

Şivesinden belliydi, hemşehrimdi, karadenizliydi.

Lakin canı burnunda bir kıza yol kenarında iş bekleyen fahişe muamelesi yapabilecek kadar kendini bilmez idi.

- Bayanı rahat bırak ananız bacınız yok mu kardeşim.

Evet apaçık "kürt" tü bu adam.
"bayan" demeyi yeni öğrenmişti belki de.
ÇÜnkü zoraki bir kibarlık vardı üzerinde, kasıntı bir çağa ayak uydurayım çabası.
Bayan demese ne değişirdi ki.

Adam gibi adamdı.
Ve evet "kürt" tü.
Ve hemşerimden daha nazikti.

(bkz: genelleme yapmanın inanılmaz hafifliği)
bok
sıçta kok
alda oklavayı
götüne sok.

bu tekerlemeyi bir kürtden duymuştum. ne nazikmişler be.
kürt erkeğiyle çıkmış ve hatta fuck buddysi yapmış olan kızların haykırarak evet dediği gerçektir.

al ben misal, 19 yaşımda adı seyhan olan bir kürt erkeğiyle çok iyi sevgili olmuştum. aradığım mutluluğu, sevgiyi, orgazmı onda bulmuştum.

ama baktım o daha güzelliklere layık diye vajişimin onu terk etmem gerektiğinin sesini duyar gibi olunca bıraktım. aslında o beni bırakırdı, ama ben sırf azgınlığım yüzünden 3 erkekle aldatırken ona evimin salonunda yakalanınca kabullenemedim . yazık oldu biliyorum. ama kısmet böyleymiş.