bugün

ırak'ın kuzeyinde böyle bir devlet var zatendir.
dünyanın en verimli sömürge devleti olur sanırım.
Var ya lan zaten. Daha kaç tane kurulacak.

a 101 mi bu.
kesinlikle abartmıyorum kurulduktan en geç 1-2 yıl sonra iç savaş patlak verecektir. adamlar daha devletsizken iç savaş yaşıyor , söz konusu devleti kurduklarında iç savaş yaşamama ihtimalleri %0. zaten bu cahillikle bu sonuç kaçınılmaz. hatta bazıları yeniden türkiye'ye bağlanmak bile isteyebilir.

ayrıca türkiye dışında kurulacaksa türklere getirisi büyük olur. düşünsene yıllardır sana ayak bağı olan , sürekli sırtından vuran , gelişmene engel olan , kısaca var olduğundan beri yaptığı tek şey sana zarar vermek olan bir topluluktan kurtuluyorsun. hayali bile güzel lan! gerçi bu tayyip oy için yine yollamaz bunları.
Bu angutların devlet neyine, hoş kursalar merak ediyorum kaç gün sürcek. birbirlerini yemeye başlarlar iç savaştan yine bize sığınır godumun asalakları.
Yıllardır " olmaz o kadar da değil " Dediğimiz herşey oldu...

Yerde madenci tekmeleyenlerin,
Mitinglerde oğlu vefat etmiş anne yuh'latanların,
Kendi askerini hapse tıkanların, hakaret edenlerin ,

En az % 40 oy aldığı ülkede herşey olur...
beceremez bunlar. 2 günü Kürdü, zazası alevisi birbirine girer. Zaten imkansızdır, ilk önce biz izin vermeyiz kurulmasına.
Kısa bir süre içerisinde vergi ödenmediği için yıkılacak devlet veya özerk bölge.
Yav ne devleti aq sizde şaşırdınız he eşek sikenden bahsediyoruz bi de devletten bahsediyoruz.
görsel

Önderlerinin heykeli böyle bir şey olurdu herhalde.
şahsen rejimi ne olacaktır? diye merak konusu olacaktır. büyük şehirlerimiz de ki zengin kürt pkk'lı kafirler terk edecekmidir istanbul'u? izmir'i? sözde kürdistan ne ile ayakta kalacaktır? lan elektrik'i bile kaçak kullanan kafirler kördöstön bözö bökmöyör diyebileceklermidir? çok merak ediyor gülümsüyorum acı acı.
Kurulursa ne olur bilmiyorum ancak kurulmazsa 30-40 yıl içinde Türkiye'nin ismi Kürdistan olarak değiştirilebilir. Demokraside kalabalık olanın borusu öter. Nüfus artış hızları da ortada. Bugün vatan bölünmez diyenler o günleri görüp lan zamanında niye ayrılmadık bunlarda der. Ama iş işten geçer.
kurulamicaği için kurulsa olcaği yoktur.
Kurulduğunu varsayalım. Bu parazitler bu ülkeyi bırakıp hiçbir yere gitmezler. Lan adamların suyu elektriği bedava. Devlet bize bakmıyor ayağına ordan burdan götürüyorlar. En iyi yollar okullar hastaneler orada. Kim bırakıp ülkeyi gitsin. Bu piçler ancak bize huzur vermesin bize dert olsun. Bunlar ülke kuramazlar. Bunlar ancak kene gibi parazit gibi birilerine yapışıp yaşarlar. Allah hepsinin belasını versin.
milliyetçi türkler yaşatmaz nası şimdi bizi bölmeye çalışıyolarsa aynısı da biz yaparız.
10-15 dakika sonra jöh gelir teröristleri öldürür bir kepçe gelir hendekler kapatılır o sikko bez parçası indirilir yerine aslanlar gibi türk bayrağı takılır konu kapanır.
Kurulsa ne olacak? Okullari, hastaneleri, evleri harabeye cevirdiler. Cöplükten farksiz olur.
Tayyip Erdoğan : yılların hasreti bizim dönemimizde son bulmuştur.

Kalabalık : hüloğğğooook !!!
çifte pasaportum olur.
batarlar, 1 sene içinde zira kaçak çay, kaçak elektrik falan derken. ya da aşiretler birbirleriyle kapışır, toprak için. sonuçta yarım asırı görmeden çöker ya da bölünür.
Kobanide türklerden yardım istedi gibi cümleler kuran şahıs gibilerinin olmayacağı ülke olacaktır .
Her koşulda Ermenistan dan hallice olur

Ayrıca bölgede Türkiye türkleri,araplar,persler,ırak ve Suriye Türkmenleri,ışid bitirildi mi age of da koloni mi atıyorsun.
Ayrıca bunlar da kendi içinde kollara ayrılırlar islamcı pkk,komunist pkk,peşmerge vb.
He bir de o toprakları abd,rusya,ermeistan, iran,suudi Arabistan özellikle israil size bırakır mı?
Ortadoğu'ya barış ve huzur gelir.
güncel Önemli Başlıklar