bugün

insanı yerin dibine sokan, çevredekilerin gülmekten hastahanelik olmasına sebep olan trajikomik bir olay.
evet bundan yaklaşık üç sene önce.. akdeniz sahilinde sezlonguma uzanmış sigaramı tüttürürken bir yandan da güneşin verdiği d vitamini ve sıcaklığın zevkini çıkarıyordum.yanıma doğru kahkahalarla, koşarak gelen kuzenlerime "ne oldu niye gülüyorsunuz" dedim*.elleriyle biri zenci diğeri taş gibi sevgilileri gösterdiler.tabi hemen uyardım "elinizle göstermeyin" dedim.**adamın kızı ellediğini söylediler.iki dakika sonra yanmamak için denize girmeye karar verdim kuzenlerim de peşimden geldiler.tam bunların yanından geçiyoruz hayta kuzen deniz gözlüğüyle denize daldı**diğeri de kara kamçık* orosupu, elleme lan gibisinden birşeyler söylüyordu.hemen atıldım "ister siker, ister eller" boş verin dedim.aradan beş dakika geçtikten sonra; tam kendimi yırtarcasına çırpınarak sahile yüzecektim ki** adam döndü "türkçe biriyorum" dedi.utancımdan hiçbir şey söyleyemedim suya dalıp sahile doğru yüzdüm.apar topar eve gittim bir hafta sahile çıkmadım.siz siz olun zenciye rus a laf atmayın.
doğruyu demişsin "ne isterse onu yapar" bunun için Türkçe birmesi bir utanç olmamalıdır.