bugün

(bkz: 50 karakter sınırı)

küfür edenler o kadar çok ki... moderatör bu ahlaksızları silse, neredeyse geriye yazar kalmaz! belki de yazar sayımız küfür edip, ahlaksız başlıklar açan yazarlardan dolayı artmıyordur!

doğru yoldan sapılmaması gerekir. bu kişilerin; sözlüğün bütçesine zarar vereceklerinden dolayı silinmemesi, ahlaki değerlerimize hakarettir. sözlüğün sonunu getirecek silsilelere neden olsa dahi doğrudan vazgeçilmemesi gerekir.. sözlükte 1 yazar kalda dahi doğrudan şaşmamak gerekir.. çünkü önemli olan allah'ın taktiridir!
(bkz: yav he amk he)

edit : küfür etmemeyi seviye ve bilhassa erdem olarak görenleri gözler önüne sermiş sorunsaldır.. sorunsal da neyse "amk"..

küfür öncelik değildir. öncelik olan saygıdır! saygının önünü kesecek olan küfür değil insanların kafasındaki düşünce yapısı ve rahatlıktan geçer. şimdi içinde küfür içeriği bulunmayan ancak hakaret içerikli bir yazı ile burada bulunan yazarların kutsal saydıkları veyahut saymadıkları, görüşlerini uygun veya uygun olmayan, bizim için önemlilik derecesi çok üst seviyede olan şahıslara karşı entryler girilse bile bunlar seviyeli mi olacaktır?

içinde küfür geçmediği için seviyeli olacak herhalde "amk" baksana..

küfürden önce gerçekleştirilmesi gereken onca sorun varken sorunsal adı altında küfüre karşı hayır kampanyası başlatmak neyin kafasıdır onu da merak ederim..

geçiniz efenim bu işleri.. küfür yerinde güzeldir ancak saygısızlık hiçbir yerde güzel değildir..
geriye kaliteli ve seviyesi yükselmiş bir sözlük kalır. ama bu bahsettiğimiz şey galiba ütopya.
iyisiyle kötüsüyle güzel bir birlikteliğimiz oldu. bunun için hepinize teşekkür ederim hepinize hakkım helal olsun bundan sonra ki hayatınızda başarılar amk.
ben giderim adım color. *
sözlükten küfürü alın, geriye ne kalır ki?
ben kalırım. Bir avuç yazar kalırız. Ohh miss.
(bkz: hayattan rengi alın geri neyi kalır ki)
güncel Önemli Başlıklar