hayvanları sevmem. ama havanları sevenleri de birer hayvan olarak gördüğümden bu sevgiyi
anlayışla karşılar, cinslerin birbirini kollaması, değer vermesi mantığında algılarım. peki ama
hayvan beslemek? bunun nedeni nedir? hayvandan hayvana fark var mıdır? bu ve benzeri sorular ne zamandır kafamı meşgul etmekteydi. ama sonunda gerçeği buldum. öncelikle köpek besleyen erkeğin homoluğun sınırında gezdiğini söylemeliyim. bu erkekler şu ana kadar hoplatılmamışsa tamamen destiny yüzünden. başka bir açıklaması yok. dolayısıyla hatasız bir önerme.

nedeni çok açık. bakın" eski zamanlarda insanlar ne beslerdi? daha doğrusu ne üzerinde
savaşırdı? at ata biniyorsunuz di mi? bir işe yarıyor. ulaşım. eee spor en azından. peki koyun,
inek, eşek bunlar da insanın işlerini kolaylaştırıyor di mi? size ilkokul seviyesinde anlatıyorum ki zeka düzeyinize karşılık verebileyim. nasıl insanlarsınız siz ya.
neyse mantık çok basit.
eğer bir hayvanı etinden sütünden yahut da başka bir özelliğinden faydalandığınız için
besliyorsanız, bu tamam, ok, fakat köpek! sivas kangal gibi koyun kuzu kollamiyorsa...niye?
sikinden mi faydalanıyorsunuz lan onun ibneler? bir köpek neden beslenir? basit bir soru bu.
dediğim gibi ya onun sikinden faydalanmak, arada bir yanından geçerken bakmak ya da ellemek, sürtünmek için ya da onun sizi koruması için. hangi sebepten olursa olsun ikisi de gizli
eşcinselliğe çıkıyor.

köpek besleyen erkekte güce, otoriteye, iktidara tapma vardır. köpek bilinçaltında buna karşılık
gelir. ve sonuçta köpek alarak insanlara güçlü görünmeye çalışır. bir erkeğin beslediği köpek ne
kadar büyükse, ruhundaki vurdurma eğilimleriyle karışık minik kız çocuğu halleri o denli şiddetli olur. köpek onun için bir koruyucu, içindeki kompleksi, zavallılığı, kucağa oturma eğilimini saklama aracıdır. bakın benim köpeğime der, aynı bakım benim erkekliğime der gibi olmayan erkekliğini bu şekilde dengelemeye çalışır.

kızlar için gayet normal bir davranışken, köpek beslemenin erkek için hiçbir mantıklı açıklaması
yok. hee mecbur kalıp birinin köpeğine bakarsanız, beslersiniz o ayrı ben sahip olmaktan söz ediyorum. köpek besleyen erkeklere tavsiyem, gitsinler bir vibratör, dildo, takma penis filan alsınlar. hem köpek beslemenin zahmetinden kurtulurlar hem de istedikleri zaman korkmadan ellerine ağızlarına nerelerine olsa alırlar.