bugün

Aptallıktır bedava işçinin nesi kötü.
(bkz: liselilere internetin yasaklanması gerekliliği)
kölelik sistemini kakmamalıdır. keser mi ki? kaksın.
köle çalıştırmanın işçi çalıştırmaktan daha maliyetli olduğunu bilmeyen kişi iddiası.
kalacak yer vereceksin, hayatta kalacak kadar yemesini içmesini sağlayacaksın uzun iş. bak şimdi ne güzel! daya kuru maaşı, sokakta mı kalıyor, taş kemiriyor umrunda değil...
baba parası yiyen ergen düşüncesi. ayrıca nereye kakıyor? yoksa kaka mı yapıyor? aklımda deli sorular... Kakışmayım neyse.
Dogru aptallikti kim kakıyorsa bunu.
bence artık kalkmalıdır.
bunu oneri olarak sunan baslik yazarimizi tebrik ediyorum. sizleri dominik cumhuriyetinde bir ciftlikte art 45 yada 50 derece sicaklik atinda tarlada kole vasfiyla calismasini teklif ediyorum. bakiyom kac gun pisik olmadan gezebilicek.
evladim biraz mantikli ol simdi senin baban askeri ucretli degilse birsey diyemem fakat bu duzende insanin kendini ve aiesini gecindirebilecegi en cuzzi miktara asgari yani sinir da bir maas veriyliyor. parasiynan rezil ediyorlar adami, e tabi bokunu paketi 2 liralik peceteye silen elemandan da bu beklenir. seni yetistirdikleri alana yaziklar olsun diyorum belki. o alana akitilan parayi borsaya yatirsaydi baban simdi daha cok karliydi, baska turlu sana bakarsak bide etin kilosu da dusuyor artik degerinde bi azaldi baban zararda. yazik cok yazik bi de boyle dusun.