bugün

leyla zana'nına diyarbakır cumhuriyet savcılığı'na verdiği ifadede geçen cümledir.
(bkz: prim vermemek)
o zaman "liderinin yanına git" diyerek, kendisine imralıda bir bölme verilmelidir. tabi bi kaç avukat da olabilir. hani şu meslek ahlakı kişisel ahlakından üstün olanlardan. hani şu aponun avukatlarından...
2000 yıllarında da ona benzer bir şeyler olmuştur;

Siyah tişört giyiyorum şeytan'da tanrım'dır.

Durum böyle olunca da tüm siyah tişörtlüler satanist diye toplanmış ve "lan manyakmıyız biz niye topluyoz" soruları ile bu adamnları tekrar salmışlardır.

hala toplayanlar ders almamışsa Şimdi sıra Kürtlerde sanırım.
saldırmadığı, ırzına geçmediği kalmadığı dağdaki kadın teröristler için ise

(bkz: öcalan kocamdır)
"tahrik ediyorum, amacım türk vatandaşları arasında kavga çıkartmaktır" çağrışımı yaptıran cümle.
yahu bu açıklamanın ardından sinirlenmek, bu kadın ve tüm yandaşlarını katletme isteği bile anlamsız. bunlar bitmez bitmiyor, nesilleri tükenmiyor henüz bilinmedik aslında umursanmadık bir nedenden ötürü her saniye yeni yeni leyla zanalar ürüyor. yani bunlar için çözüm yolu bulan beri gelsin ondan sonra sinirlenin, çünkü siz böyle sinirlendikçe onlar daha çok üstümüze geliyor ve psikolojik savaşın en alasını yapıyor.
bunların sözlükte olanları için;
(bkz: sözlükteki leyla zanalar)
işte karaktersiz oluşun, bir halkı zan altında bırakışın kanıtı olan cümledir bu. sen bebek katiline liderim de sonra da kürdüm diyerek ilave et. sonra da bize desinler ki "faşist". ben anlamam arkadaş bu cümleyi kuran vatanına ihanet etmektedir ve bu topraklar üzerinde yaşama hakkı yoktur. etnik kimliğini vurgulaması değil de "it" liğini vurgulaması kanıma dokunuyor.
(bkz: bi siktir git dedirten laflar)
vatandasa ananida al git diyenlerin bu sahislara liderinide al git diyememesinin nedenini dusunduren ifade.
koyunun olmadigi yerde keciye abdurrahman celebi derler.