bugün

hayatın en güzel çağlarını, en güzide yaşlarını saçma sapan iştigallerle geçirdikleri yıllarının çaresiz ve ezikliğini hissederler. tribiydi, kasıntısydı, bana yazılan çok tadında bir kezbanov olarak kaybettiği erkekleri muhtelif kurslarda aramaya çalışması sadece ve sadece aptallık ve asossyallikti.

a sosyallik diyorum çünkü yaratacağı bir hayat yok artık onun ve haliyle kendini dans, spor ve resim sanat gibi kurslara kayıt olmakla bu durumdan sıyrılmaya başlayacağını düşünür. geberik yalnızlıklarına burada çözüm üretmeye çalışır ve filtre kahvesiz yaşayamaz asdfghjklşi.

ara sıra kadınlarla sohbetimde hep bir kurslardan bahsetmeleri ben de neden kurs sorularına gark etti. merak etmeyin sordum ve klasik genel cevaplar kendimi geliştiriyorum, ama ben kilo için değil sağlık için spor yapıyorum vb gibi oldu. bir de sürekli arsiz sen de gelsene kursa. çok değişik aktiviteler, muhteşem eventler organize ediyoruz.oluyor birlikte paylaşımlar yapıyoruz gibi absürd davetlerini hep reddettim.
asla beni kendi geberik ve arabesk yalnızlıklarına alet etmelerine imkan vermedim.
hep sonradan geliyo aklı başına güzide hanımlarımızın. aslında aradıkları sadece bir erkek ama onu dabulamıyorlar.nedeni açık ki zaten spora dansa giden erkek ağır kültürsüz va paçoz bir abazadır.
siz siz olun beyler kursa giden yazılan ve üstüne para ödeyen kadınlardan uzak durun. onlar toplayıcı değil gizli avcılardır.
kadınlar için sonun başlangıcıdır kurslar beyler haberiniz olsun. peşinden koşulan son otobüs sen olma.

hülasa bebeğim insanın yüzünde tarık akan kahkahası.