bugün

(bkz: hayvan hayvanı siker mi hiç)
Sevenler buluşturuldu.

http://ilan.elookat.com/i...u-koc-uasuAAN-3011206.htm

görsel
bakire olmayan bir hanım efendi hakkında çok çirkin konuşulmuş. artık dayanamıyorum. insanlar neden bu kadar nefret ediyor birbirinden ? başkalarına hakaret etme ve karışma hakkını kendinde nasıl bulabiliyor ? neden biraz anlayışlı olamıyorlar ki.
sike sürülecek aklı olmayanın kurduğu cümle. ha unutmadan kullanılmış kız yerine koyunla evlenme planları yapana bir şey hatırlatmak isterim.
bu ülkede koyunu bile kullananlar var dikkatli ol.
*
insanlıktan çıkan bir kişinin düşüncesidir.
kullanan erkek kullanılmamış kız bekleyemez.
söyleyen kişi koyunu dahi haketmeyendir.
(bkz: kurban bayramında kesilmeyen koyunlar)
(bkz: eşekle yatakta yakalanan adam).
(bkz: yapma demiyorum yap ama hobi olarak yap).
(bkz: koyunla sevişmek).
namusu iki bacak arasında arayan insanımsı kişilerin söylemidir.
namusu bacak arasında arayan, ne aradığını da bilmeyen kişilerin söylemi.
büyük konuşan yazar söylemidir. eğer ki bir insan geçmişine dair yalan söylüyorsa -kız olsun erkek olsun farketmez- ve sen ona karşı bir şeyler hissediyorsan inanmak durumunda kalırsın. peki gerçekten geçmişinde cinsel anlamda bir şeyler yaşamış biri çıkarsa karşına ve seni kandırırsa... ki zaten inanırsın, konduramazsın ona. büyük konuşmamak gerek zannımca.
kıza "mal" gözüyle bakan bi sığır, ancak bir koyunla evlenebilir zaten.
beyninin bedenin bekaretini yitiren erkek söylemidir onuru tek kadından bekler böylesi
asırlardır bakir olmayan erkekler tarafından katledildi kadınlar bakire değil*diye
erkeği onurlu toplumların kadınıda onurludur .
yanlış konuşan yazardır.

sen eşekle evlen. sana eşek olur. sığır da olabilir.

ama neticede hayvanlara zarar. sen şişme bebekle evlen iyisimi. köftehor seni. hadi bakalım mutluluklar dilerim.
bir recep akdağ sözüdür.
ya herkes bu adama karşı çıkmış ama hiçbir kızı kullanmamış bi adam (bkz: ben) böyle bi şey isteyemez mi? tamam koyun konusu abartı ama ben çok farklı düşünmüyorum halka arz'dan.
(bkz: sen evlenme ulan ayı)
bence büyük konuşmamak gerekir.
bunu diyen için pek farketmez zaten.
bakir erkek söylemidir. bakirsen hakkın var tabi bunu istemeye ona lafımız yok ama sen karılarla kızlarla evlenene kadar gününü gün et sonrada yok temiz sayfa istiyorum yok öyle üç kuruşa 5 köfte. koyun bile bakmaz siz gibilere.
doktordan az kullanılmış.
koyun yerine ördek yada damacana ile evlenilmesinden daha az cazip önerme.
koyun sana kurban olurum aşkııım derse çok manidar olur.
mutluluklar dilenmelidir her ne kadar saçma bir şartlanma olsada.
(bkz: koçum benim)*
vallahi kızları takdir ediyorum bazen böyle insanlarla da evlenebildikleri için. bugün olmasa yarın bu başlığı açan zaten evlenecek, belki de evli bilemedim tabi de. la valla bu kafayla iyi buluyorsunuz birilerini. takdir ediyorum.