bugün

sakın ha. kulak kirini içeri iter ve kulak zarına zarar verebilirsiniz.
bunu ogrenmeden once hepimizin hunharca birinden sokup oteki kulaktan cikarmasi.

sonra birisi cikip o sihirli cumleyi soyledi.
zararli sokmayin

hepimiz aydinlandik.
bir kere sarhosken bunun pamuk kismi kulagimda kalmisti bir sure onunla yasamistim.

dustan ciktim eline bir deste gecirdigim gibi basladim beynime kadar sokmaya.( siz yapmayin cunku bende beyin olmadigi icin rahat oluyor) sonra elimdeki cubuklara bir baktim birinin pamuklu kismi yok.sonra dedim acaba sokarken mi yoktu yoksa kulagimda mi kaldi.hic hissetmiyorum da gayet iyiyim. gunler gectikten sonra kulagim agrimaya basladi dus sirasinda suyla temas ederek sismis kuflenmis kulak yolunu tikamis kizarmis.kamera ile cikarilirken ben de bakmistim.
kendimi bildim bileli kullanirim sonra birileri cikip zararli demeye baslayinca deste git gide azalmaya sonra bir adete dustu. bu isi yaparken cekiniyor kutudan az almaya calisiyor yaparken oldukca kisa tutmaya calisiyor kacak gocek acayip zevk aliyorum.
sanirim bu kulak cubugu kullanma isini de herkes birakti artik raflarda gormez olduk.
cunku zararli.

iste o kisiler cikip soyleyene kadar hepiniz hunharca kulaginiza sokuyordunuz biliyorum.
ben hala sokuyorum.
cunku zararli.