bugün

2012-2013 sezonunda fenerbahçe taraftarı için bulunmaz nimet! allah'a ne kadar şükretsek azdır. selçuk şahin gibi bir yetenekle aynı dönemde yaşamak, onu gerçek zamanlı izlemek herkese nasip olmaz. alex, stoch, krasiç mirasiç.. bunlar hep hikaye! aslolan selçuk'tur! aksini inkar edeni sikerim!

edit: amını yolunu siktiğimin yerinde aziz mübarek bayram günü günaha soktunuz ya la beni. adam mesaj atıyor, hacı ciddi olamazsın, gerçekten böyle mi düşünüyorsun? diye. he amk böyle düşünüyorum he! illa altına ironi mi yazalım lan? ben selçuk'un futbolcu olduğu bir dünyaya çocuk dahi getirmek istemezken, kafamda saç bırakmayan bu ibneyi her daim takımda görünce kayışı koparıyorum işte.

alex yok, stoch yok, krasiç yok, ne var lan it? selçuk'tan mı medet umacağım ben arkadaş? sikerim böyle işi, krasiçle yenilelim, alex'le yenilelim ya, selçuk ne lan? selçuk ne oğlum?
krasiç'in henüz takıma ısınamadığını göz önüne almak gerekir sanki biraz. 2 maçta da nedense "krasiç" göremedim ben. biraz fazla mı bencil oynuyor onu da çözemedim ama umarım böyle devam etmez.

kuyt için "yaşlı" diyenler hayranlıkla izliyor orası ayrı. uçan hollandalı güzel adapte oldu takıma allahtan.
güncel Önemli Başlıklar