bugün

Konumumu girdiğimde, bana yaşadığım yerin hava durumu hakkında böyle bilgi veren nazik sayfa. Ta amerika'dan, bana bilgi veriyor, canım benim:
görsel
Üniversite 1. Sınıfta çanakkale'de yurtta kalırken bilgisayarımı götürmemiştim ve telefondan sadece facebook'a girebiliyordum. Ve her akşam, facebook'tan, arkadışıma "internetten yarın havanın nasıl olacağına bakıp bana mesaj olarak yazar mısın?" diyordum; o da yazıyordu facebook'tan. Daha sonra facebook, bana yaşadığım yerin hava durumu hakkında bilgi vermeye başladı. Sağ olsun, çok düşünceli. Şimdi konumumu verdiğim için söyledi; ama daha önce ben konumumu ona söylemediğim halde veriyordu yaşadığım yerdeki hava durumuyla ilgili bilgi. Facebook, benim yaşadığım yer ile ilgili her şeyi benden daha iyi biliyor. Dedektif gibi maşallah.
Daha şimdi hakkında yazdım burada. ve canlı yayına girdi facebook'tan. NewYork gösteriliyor. insanları çok yakından çekiyorlar. Bakın çok güzel: https://m.facebook.com/st...10921&id=118071565920
Dünyanın her yerini çekiyorlar böyle. Bazen deniz kenarında bir sunrise bazen sunset bazen de bir kar manzarası... Bir de romantik müzikler koyuyorlar arka plana. Dünyayı tanıyorum sayelerinde.
güncel Önemli Başlıklar