bugün

lunaparkta yaşanan komik anılardır.

kuzenle lunaparkta hızlı trene binilecektir. önce kenardan izliyoruz, kuzen ilk defa bineceği için trenin tın tın çıktıktan sonra hızla aşağı salınıp bi süre s'ler çizen tren rayını görünce bu s'li kısımlar insanı çok savurur mu acaba diye sesli düşünüyor ama ben vazgeçmesin tırsmasın diye ses çıkarmıyorum, yok ya eğlenceli baksana insanlar bağırıp stres atıyolar diyorum.
neyse tren duruyor içindeki insanlar iniyor ve ikinci sıraya oturuyoruz biz.
kuzenin eşi (metin) ve kızı (beril) aşağıda bekliyorlar..
güvenlik bariyerleri indiriliyor ve hareket etmeye başlıyoruz. tın tın çıkarken kuzen arkamızda oturan obez adamı kastederek;
- onun yüzünden bu alet bu kadar yavaşladı baksana ya hehe..
+ onu boşver de tülin bak birazdan hızlanıcaz kendini kasma tamammı.. tırsarsan bağır.
- tamam..
derken hızla tren inmeye başlıyor ve s'li kısımlarda kuzenin bağırırkenki sözleri benim inene kadar gülmekten kırılmama sebep oluyor.
- ayyyy!!! metin metin metin metinnn!!! (s'in girişi)
- beriiilll!! (s'in kıvrımı)
- metin metin metin metinnn!! (s'in uzun kısmı)
- beriiilll!! (s'in ikinci kıvrımı)
- metin metin metin metinnn!! (s'in son kıvrımı)
sonraki düz kısımda yine ayyyyyyyyyyyyy!!!! ve trenin duruşu.
inerken ben ala gülüyorum ve hala bu kadar ritmik bi şekilde eşinin ve kızının isimleriyle bağırmasını anlayabilmiş değilim. *
kamikazede emniyet kilidinin açılması sonucu hiç zevk alamayıp kıpkırmızı olan insan kadar kötüsü yoktur sanırım. komik midir bilinmez ama, indikten bi yarım saat sonra olayı düşünürsek, komik gelebiliyor.