bugün

ilk kez rakı içen bir insan olayıdır aslında..
insanımız içmeye gitmeden evvel eser gürler ben bi oturuşta bir büyük diyerek atış poligonunda 12den vururken işin doruk noktasında bi keresinde 12 bira içtim 1 saatte der yok artık dersiniz adam içiyor lan helal derken bir anda gel lan bir rakı alalım dersiniz..

alırsınız bir büyüğü adamımız hakikaten sünger gibidir.. içtikçe dili çözülür biliyor musun kanka az evvel seni nasıl yedim ama eheuheuh der bu benim ilk rakı içişimdi hıııkkk der hadi doldur bir kadeh diye zorlar tek gözü kapalı durumdayken.. 5. kadehi de devirmiştir ki gözler açılamaz olmuş fakat kafa sağa sola sallanıyordur..
ben bi tuvalete gideyim de bizim ufaklığı bi işeteyim diyerek banyoya gider.. klozetin kapağını açar çişini yapıp üzerine toplarken bir anda öghh diye çıkarmaya başlar.. çıkarma süresi uzadığında adam gözleri zaten kapalı olduğundan sızar kalır..
işi bilen içmesini bilen puşt arkadaş bunun bu atıp tutmasını ve şu anki tablosunu görünce vay bizi yiyordun demek götoş der.. ahanda seni uyandırmayacağım olm nerdeydi lan benim telefonum bu ibneyi birde çekeyim de tam olsun der...
içeriden telefonunu kapar gelir...

ertesi gün esas oğlan klozetin başında uyanır noluyor lan ne işim var benim burda der..
çekilen fotoğraflar tehdit olarak saklanır.
boku yemiş insandır .
güncel Önemli Başlıklar