bugün

birçok anlamı olabilir. aranızdaki şeyin ne olduğunu anlamanıza çok yardımcı olur. ne olduğunu anlayacak kadar yetenekli değilsen zaten gidip benimle çıkar mısın diyecek yaştasındır. olucak hepsi zamanla üzme sen tatlı canını başka başlıklara koş. ya da otur logaritma çalış.
erkeklerin "kız gözünü kaçırıyorsa yazılıyodur sana kesin olm" tarzı öğrentilmiş/ öğrenilmiş çapkınlık taktikleri gereğince kıza "bakıyor mu lan öyle gözlerini kaçırıp kaçırıp" sorusuna cevap ararcasına dik dik bakmaları sonucu vukuu bulan olay olabilir.
tutamayacağım kendimi ben de nacizane bi taktik vericem ,bi kız ya da erkek size karşı diğerlerinden farklı davranışlar sergiliyosa , size diğerlerinden farklı bişiler hissediyordur. şayet nefretse , tahammül edememeyse sizemetamorfoz öyküsünün kahramanı gibi bi muamele yapar anlarsınız merak etmeyin.geri kalan ihtimaller , hoşlanma , yazma ,aşık olma , ilgi duyma vs vsdir.
bu başka davranma hadisesi de karışık , mesela siz 4 kişi olarak kızın oturduğu masaya geldiniz , kız "merhaba haydar can merhaba taygun , merhaba osman" dedi size selam sabah yok, siz tabii ifrit oldunuz , o haydarla taygun'u horoz gibi yolmak istiyorsunuz ; aynı olay okul kantininde de oldu. aman sakın , arkadaşlara dalmayın, kıza ağız dolusu orospu demeye kalkışmayın , siz büyük ihtimalle sizin hoşlantınısını farketmemeniz için böyle işlere girdi..
bunun daha çok örnekleri vardır tabii ama , önce kızı/çocuğu iyice gözlemleyin hemen olaya girişmeyin bakalım size ayrı bi tutumu var mı..
ben aşk böcüünüz , başka entrylerde görüşmek , haftaya aynı saatte buluşmak ümidiyle..
kesinlikle sizden hoşlanıyordur neden diye sorarsanız, neden geçen hekim başından geçen hekim...*
göz göze gelmekten korkar kız hoşlanıyorsa ve de az biraz cesaretsizse kendi duygularının karşısındakinin öğrenmesinden korkar. "e be salak hem hoşlanıyorsun, hem belli olmasın diyorsun. bu ne perhiz bu ne lahana turşusu!" diyebilirsiniz. ancak o bu psikolojiyle düşünmez onun psikolojisini "ya o da aynı şeyleri hissetmiyorsa? ya rezil olursam, ya dalga geçerse" vs sonuçta karşısından bir adım beklediği sürece belki de yıllarca bir pişmanlığın ipini, halatını her neyse ne buluyıorsa onu merak çeker. de tren çoktan kaçmıştır.
e kızın dudaklarıyla dudakların arasında on santim kalmışsa ve sen o mesafeyi de kapatmakta ısrar ediyorsan olası bir durumdur. normaldir...