bugün

adı geçen diziyi izlediğini beyan eden entry girdiğinde diğer yazarlar tarafından eleştirilip alay edilen yazar tepkisi.
evet kiraz mevsimi izliyorum, velev ki kiraz mevsimi izleyen erkek ılık oluyorsa evet ılığımdır.
Serkan çayoğlu erkek ise sen değilsin zaten...
aramaya inandım ve kimsenin bu diziyi izleyen erkek ılıktır dediğine tanık olmadım. dolayısıyla
"dizi bahane ılığım demek şahane" dedirten başlıktır.
o bu değil de, ılıklık kelimesini telaffuz edince çok komik oluyor. lık lık lık.
kiraz mevsimi izleyip tepkiye maruz kalan yazar haykırışı.

sonuçta özgür bir ülkedeyiz ve kiraz mevsimi izliyor diye hiçbir ibneye ayrımcılık yapmamalıyız. sonuçta her ibne sevdiği takdirde kiraz mevsimi dizisini izleyebilir. anlamadığım nokta da tam olarak bu. bizim toplumumuz neden insanlar sırf göt siktiriyor diye onlara kötü gözle bakar ki? sonuçta kendi götüsü. ister emdirir, ister vurdurur öyle değil mi? ahmeti severken neden aytenle evlensin? üçüne de yazık değil mi?
o değil de diziyi kaçırdığımı farkettirdi bu ılıklık. kiraz mevsimi ılıklık unsuru sayılmaz efenim.
ben izlemiyorum ama ben de ılığım ulan.

hııaaaaaamına, ne gaza geldim amk.

itiraf çok samimi duygusal geldi lan. kendimi tutamadım. *
kahkaha attırmıştır.
dizi bahane, açıklama yapana ve bir çoğuna göre şahanedir. adamda amaç başka gibi beyler boşaltın başlığı.
ılıkları sözlükten alalımdır.
güncel Önemli Başlıklar