bugün

sözlükte gördüğümüz, ona yazdım buna yazdım başlıklarından görüp kıskanan yazarın isyanıdır.
isyan bildirisidir hatta.

keşke oralarda bi' yerde bana yazılmış bi' yazı olsa lan. kaç milyon tane entry içinde,
onlardan biri bana yazılsa mesela. eski sevgilim yazsa mesela, özledim, çık gel diye.
ya da dedemin evrak çantasının içinden çıksa bi' not. "hatırlıyor musun sana verdiğim beşyüzbin liraları" dese.
kim bilir o kadar biriktirdiğim beşyüzbin liralara ne olduğunu bile söyler belki.

ya da ne bileyim işte, babamla diktiğimiz ağaçların altından çıksa bi' kağıt, babam bana yazsa;
"bugüne kadar bi' kere elini kaldırmamıştır" cümlesinden başka bi' cümle kurabilsem onun için
o notu okuduktan sonra.

eski arkadaşlarımdan biri yazsa, sövse ağız dolusu, sen böyle böyle bi' insansın falan dese.
ona da razıyım ulan ! sonuçta bu zamana kadar çoğu arkadaşıma "hayırsız" dan fazlası olmadım.

köpeğim yazmış olsa bi' not bana. en samimi en gerçek ona karşıydım çünkü. iyi yazsın ama
yokluğuna zor alışıyo kötü sözünü kaldıramaz bu bünye. "ben bu yazıyı sana yazdım ulan !" diye.

boşversene.

edüt : artık var !
Eksik atılmış bir başlıktır. 'Keşke sende bana GÜzEL BiR yazı yazsaydın' olsa tamamlanmış olurdu. Kötü yazı kim ne yapsın
bunun, ben söyledikten sonra ne anlamı var ki?
Keşke lan keşke.

Bir sitem.