bugün

Kendisi sanki birinci nesilmiş gibi kendinden sonraki nesli beğenmeyen arkadaşlara 2 çift söz.

emin olun 11. Nesilde sizden daha donanımlı yazarlar var.
Değerlendirmenizi nesle göre değil yazara göre yapın bence.
ibneliktir. belki sözlüğe geç üye olduk? genelleme yaparak hak yemeyin.
Askerlikteki devreciligin sozlukteki versiyonu.
(bkz: aşşağılamak)

Gelir başlık açarlar.
(bkz: imla ekibindeki arkadaşlarıma selamlar)
(bkz: adamsınız)
Siz bizi yukkarılayın o zaman.
daha nail olamadığım şerefsizlik.

-bekleyin 12. nesiller ağzınıza sıçcam, benden sonra üye oldunuz demek vay pezevenkler.
yazarlığı nesilden ibaret sananların yaptığıdır. ben buraya bu konu hakkında satırlarca yazı yazabilirim. okuması gereken kişi iki satırdan fazlasını görünce zaten okumaz. ha diyelim ki okudu. beynindeki saçma fikirlerden, yer mi kalmış da kafası alsın söylediklerimi? hadi eyvallah.
Yazarlık nesille ya da trollukle olmuyor. Sol başlığa sıcıp sifonu çekmeyen yüzlerce yazarcik gördüm seneler içinde. Evet orada nesil 11 yazabilir ama siz kısa donla gezerken biz burada entari giydiriyorduk. Hem o zamanın trollerinde bile bir kalite vardı. Şimdi bakıyorum 11. Nesil de cok komik çok edebi yazan yazarlar var. Onun için kendinizi dev aynasında görüp alt nesillerinizi asagilamayin. Adam olun lan!
"Ağa poku üzerine pok olur mu lo" kibrinin yandan yemiş halidir.
Sanıyor ki yazar
nesil ne kadar erken olursa yaş da o kadar büyük olur
(bkz: aklını sikem)
Normal bir sözlük eylemidir. bu hep vardı. Sor ikinci nesil yazara bak nasıl aşağılanmıştır. Ne yaptı o da üçüncü nesili aşağıladı. Olur öyle yani çok takılmamak lazım. Birinci nesilleri de zall aşağılamış diyolla. *
güncel Önemli Başlıklar