bugün

Hiç darılmasın, gücenmesin ama on numara orospu çocuğudur.

Misal şu ivan watson olayı. Ne kadar cesur bir adam ben söyleyeyim size. Gezi olayları sırasında ingiltere'deki iç karışıklığı nasıl ört bas ettiklerini biliyorsunuzdur. Aynı şekilde almanya(neo nazi cinayetleri) rusya(ukrayna karışıklığı) amerika(islam ülkelerindeki sözde arap baharları) vb. güçlü ülkelerde de bu tip haberleri yapamıyorlar. Ee neredesin ivan?

Ama iş türkiye'ye gelince ülke yanıyor, ülkede kaos var, polis şöyle böyle bilmem ne. Polisin tutumunu ben de doğru bulmuyorum. Erdoğan'ı ben de sevmiyorum. Fakat bu ülke bizimdir. Elin orospu çocuğu gelip de benim ülkem hakkında yok şöyledir yok böyledir diye atıp tutamaz. Kendi sorunumuzu kendi içimizde halledecek kadar geliştik çok şükür.

Bir de bunların şakşakçıları var. Yolsuzluk operasyonundan önce hükümeti yalayıp sonrasında yabancı devlet büyüklerine ''bizi kurtarın'' tweet'i atan tipler hani.

iyi ki atatürk, zamanında bu şerefsizler gibi gavurdan medet ummamış. Zannedersem o zamanki ingiliz mandacılarının dölleri şu sıralar etrafta dolanıyor..
güncel Önemli Başlıklar