bugün

evet,

kemalistlerin ne kadar bu ülke için zarar sebebi, gelişiminin önündeki engel olduğunu bilen kişiler olarak, "hadi yaa o kadar mı kötü" diyenlere küçük bir teselli mahiyetindeki teorimi açıklıyorum, teori de denemez de işte, başımdan geçen olaylar silsilesi.. veya ben kavram üretmeyi bilmiyorum. neyse.

çünkü genelde ideolojik yönden ne kadar kusurlu olsalar da bu kemocan tayfa, yeri geldiğinde bazı iyi işler yapabilmektedirler. ilginç geldi bana da ama öyle. neyse geçiyim:

şimdi bi kız mevzusu olsa bir kere bu kemalistler kadar sağlam teselli veren adam görmedim. ne zaman sözlükte itiraflara filan yazsam, bizim "özgürlükçü-anarşist" tayfadan ses seda çıkmaz. onlar nedense pek umursamaz gibi.. umursamasın daha önemli işleri vardır onların. mesela maç yorumları yaparlar filan.

neyse işte..
bir bakmışsın ki "x" yazarı sana teselli için mesaj atmış:

"kanka siktiret yaa.. bu kızların hepsi böyle amk.. benim de başıma geldi.. şöyle şöyle.."

veya..

-ya olm şu an sen öyle dertlisindir ki.. senle güzel içilir..
+yok hacı ben içmem, kullanmam içki..
-olsun olsun.. bu seferlik iç bişey olmaz..

bu "x" yazarının nick altına filan bakıyorsun, adam kemalist işte, ulusalcı takılan biri. ya da saf bir biçimde atatürkçülük oynuyor. belki de zamanında ayar verdiklerimden birisi..
belki de polemik yaptığım birisi..

yok gideni geri getirmiyor ama adamlar güzel teselli veriyor. bu yüzden teşekkür ediyorum..
(bkz: hbbia ve türevleri)
sanal ortamda ki saldırganlıklarının ve cesaretlerinin, gerçek yaşamda yankı bulamaması.