bugün

ortalıkta, saygısızlık görülmedi!
görsel
köpekler cici hayvanlardır en iyi dostlarımızdırlar. bu sebeple o bayrak saygısızlık değildir. öteki pozdada bi saygısızlık göremedim açıkçası. bunun yerine 4. entrye baksanız daha bi şahane olur
başlığı açan adama o köpek senin amına kosun demek istiyorum fakat bu hakarete girer, o yüzden demiyorum. dersem çok ayıp olur zaten. hatta senin ağzına yüzüne sıçayım o.ç. de demek isterim ama sözlüğün kuralları orta da tabi. moderasyona kafa tutmak olmaz. ilk entryi giren şerefsizi de, pardon özür dilerim, ilk entryi giren arkadaşı da, sevgili moderatörlerimizi de çok seviyorum.
29 ekim günü ulus da bayrak açmayı yasaklayan kemalistler de yargılanmalı,
sanki başka ülkenin bayrağından bahsedermiş gibi, yiyorsa hakkari' de de aç bayrağı diyen kemalist de yargılanmalı,
hakkari de, askeri lojmandandan bayrağı indirin emrini veren kemalist de yargılanmalı.
köpek arap olmadığından sorun teşkil etmeyecektir.
bayrağa saygısızlık yapan kemalist, komünist, ateist, şakirt ne boksa yargılanmalıdır ama bayrak üzerinden birilerine bok atacam diye uğraşmak büyük şerefsizlik örneğidir. e madem bu kadar küçük beyinlisiniz belli etmeyin, susunda alim sansınlar. hadi çüzz...görsel
güncel Önemli Başlıklar